Рейтинг кращих обприскувачів для саду
Садові обприскувачі – це спеціальні пристосування, які допомагають доглядати за садом різних розмірів, різної фазі росту рослин. В Україні можна купити агрегати в дивовижному розмаїтті, що кажуть, на будь-який смак і гаманець.
Особливості та асортимент садових обприскувачів
Це тільки здається, що догляд за садом простіше і легше, ніж за однорічними культурами, вирощуваними на полях. Дерева і кущі потребують правильної агротехніки не менше, і важливим етапом технологічного процесу є обприскування і полив. Обприскування – це процес обробки рослин спеціальними хімікатами, які допомагають боротися з шкідниками, захищають урожай від непроханих гостей (тварин і птахів), живлять рослина потрібними речовинами. Проводять процедуру за допомогою спеціального пристосування, яке рівномірно розподіляє розчин по поверхні ґрунту та зеленим маси.
Оскільки сади можуть мати різні площі – від декількох арок до гектарів, то і обладнання для виконання обприскування випускається в широкому модельному ряду. В Україні зустрічаються обприскувачі:
- ручні – моделі легкі (до 5 кг), компактних розмірів і малої ємності (10-15л), з невеликим радіусом дії (не більше 2м); вони забезпечуються ручним насосом, з допомогою якого нагнітається тиск (0,5-6бар); вони підходять для роботи з невеликими ділянками, у теплиці;
- акумуляторні – це агрегати рюкзачного типу з невеликою місткістю (10-20л), вагою до 10кг, які можуть розпорошувати рідина на 2-15м; підходять для роботи в малих і середніх садах, теплицях;
- бензинові – обприскувачі, оснащені двигуном, здатні створювати потужну течію покривати площу в діаметрі 8-16м, в тому числі і по вертикалі; ідеально підходять для обробки великих плодових дерев, виноградників, теплиць великих і середніх масштабів;
- тракторні навісні та причіпні – потужні пристрої, здатні охопити значні площі і провести ретельну і оперативну обробку.
Розглядати кращі обприскувачі стоїть в кожній категорії окремо, оскільки вони створені для різних цілей.
Кращі обприскувачі для саду малої потужності в Україні
Складаючи рейтинг, до уваги приймалося кілька моментів. Це технічні (обсяг бака, швидкість розпилення, висота/дальність струменя тощо), експлуатаційні (практичність, довговічність, надійність, ремонтопридатність тощо), масогабаритні якості, вартість, гарантійне обслуговування – якість і термін, популярність марки на ринку.
Серед ручних моделей лідирує китайський агрегат Zirka ОГ-116-А. Це якісний, бюджетний і практичний обприскувач, який добре впорається з роботою в саду, на дачній і присадибній ділянці. Оптимально підходить для горизонтальної обробки рослин в радіусі 1,8 м. Має зручний регульований ремінь для носіння на плечі, бак на 16л, контрольовану подачу речовини і вага в 3кг.
Лідером серед акумуляторних обприскувачів є Hyundai GS 1612. Продукція корейського виробника має помірну вартість, нікель-кадмієві батарею, здатну працювати 6ч без підзарядки, насос для нагнітання напору 2-4 бар, бак на 169л, зручні лямки для плечей і спини. Агрегат має невеликий саморозряд, може працювати при мінусових температурах, а струмінь розсіює речовина на 12м. Функціональність забезпечується великою кількістю різноманітних насадок, а гарантія становить 24 місяці.
Кращим у категорії бензинових агрегатів вважається FORTE 3W-650 – обприскувач з Китаю, який може похвалитися гарною якістю та помірною ціною. Агрегат ранцевого типу забезпечує потужну подачу розпилюється рідини, як по горизонталі, так і по вертикалі (5-15м). Зручний у застосуванні завдяки насосу і ергономічній рукоятці управління, великому баку (14л), зміщеному центру тяжіння, економному двигуну на 1,7 л. с., різних функцій і опцій.
Які потужні обприскувачі садів купують українці?
Якщо площа садів, виноградників, ягідників і т. д. великі, промислові, то потрібно більш потужне обладнання. Таке, яке здатне завантажити в бак десятки літрів рідини з розчиненими хімікатами і добривами. Габарити і вага таких пристосувань навіть дуже солідні, а тому вони агрегатуються тракторною технікою відповідних параметрів. Також існують моделі, схожі на мотоблоки - самохідні, з двигуном невеликої потужності, якими керує людина, - вони підходять для невеликих і середніх господарств.
Блюмінг БЛ-140С. Це високоефективний розпилювач гербіцидів з оптимальною витратою розчину для площ середнього розміру. Італійські розпилювачі типу T-JET забезпечують повну обробку насаджень і виключають попадання хімікатів на сусідні ділянки, а ще забезпечують утримання розчину на рослинах для максимальної ефективності. Робочий кут розпилювальної головки можна регулювати, а управління здійснюється трактористом з кабіни за допомогою гідравліки.
Вентиляторний навісний обприскувач для саду ОВС-600 використовується для обробки дерев, кущів, багаторічних і однорічних рослин. Недорогий і надійний агрегат забезпечує якісне розпилювання речовини, кількість якого в баку може доходити до 600л. комплектується рамою з баком, насосом, регулятором тиску та італійської вентиляторної групою.
Yavuz i-100 LT-P (Турция) – опрыскиватель-мотоблок, который существенно упростит работу фермеру. Агрегат имеет колеса и несущую раму, на которой располагается бак на 100 литров, двигатель на 6,5 л.с., топливный бак, емкостью в 3,6л, смеситель, насос, нагнетающий напор до 40 бар. Весит вся конструкция всего 80кг.
Многие опрыскиватели для сада из данного рейтинга вы можете найти в каталоге компании «Гидромаркет», где представлены и другие, не менее эффективные модели. Любая из них достойна вашего внимания.
На что обращать внимание при покупке опрыскивателя
Купуючи садовий обприскувач важливо грамотно підібрати агрегат, що є запорукою максимально довгої та ефективної служби. У процесі вибору моделі варто врахувати:
- розміри оброблюваних ділянок – чим вони більше, тим потужніше обладнання знадобиться;
- характер насаджень – не всі обприскувачі однаково добре розчин розпилюють по горизонталі та вертикалі;
- особливості наявної тягової техніки (для моделей, агрегатуються трактором);
- матеріали виготовлення ключових вузлів (вони повинні бути міцними, стійкими до несприятливих факторів);
- стоимость покупки, обслуживания и эксплуатации, наличие запчастей на рынке;
- технические характеристики агрегата – их следует рассчитать по специальным формулам и позаботиться о небольшом запасе.
Обращайтесь к нашим менеджерам и они помогут вам подобрать оптимальный вариант! Связаться с ними можно по телефону или в он-лайн чате.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.