Кращі оприскувачі для саду
Гарний урожай у саду, на городі – це результат праці та зусиль, які людина докладає для вирощування ягід, фруктів, овочів. І тут справа не лише у посадці, а й у догляді за рослинами. Зокрема, багато що залежить від своєчасного обприскування насаджень спеціальними препаратами для захисту від хвороб, шкідників, а також забезпечення комплексного підживлення. І у цих роботах не обійтися без спеціалізованого обладнання. Зокрема, йдеться про садові оприскувачі.
Різновиди садових оприскувачів
Сучасний ринок України пропонує споживачам досить широкий вибір оприскувачів для саду. Конструкція та принцип роботи у всіх досить схожі. У всіх моделях є ємність, куди заливається готовий розчин. Далі він розпилюється та подається на зелену масу, гілки, стовбур або прикореневу зону залежно від особливостей виконуваних завдань. Але для подачі та розпилення складу потрібне зовнішнє зусилля. Тобто треба якось змусити помпу качати рідину. Саме в цьому полягає основна відмінність між обладнанням та його класифікація за групами.
Зокрема, ви зможете підібрати для себе садові оприскувачі таких видів:
-
Ручні.
-
Акумуляторні.
-
Бензинові.
Розглянемо кожну категорію механізмів докладніше.
Особливості ручних садових оприскувачів
Вже з назви зрозуміло, що ручні оприскувачі приводяться в дію вручну. Тобто вам потрібно буде накачувати повітря у резервуар, який і буде виштовхувати рідкий розчин. Тут можна виділити дві додаткові категорії:
-
Пульверизаторні. Це оприскувачі з ємністю від 0,5 до 3–5 літрів розчину. Під час роботи їх потрібно тримати в руках. За конструкцією вони дуже схожі на прості квіткові оприскувачі.
-
Ричажні. У цій категорії представлені моделі ранцевого типу. Сама ємність надівається на спину. Однією рукою людина тримає ручку для подачі рідини, а іншою – натискає відповідний важіль качальними рухами. Так створюється надлишковий тиск у баку. У конструкції є запобіжний клапан для безпечної роботи. Такі ємності вміщують у середньому 8–16 літрів рідини. Якщо потрібно додати розчин, доведеться знімати оприскувач зі спини.
Якщо говорити про переваги такого обладнання, то варто відзначити простоту конструкції, невелику вагу та низьку ціну. Але зручність у роботі викликає сумніви, особливо якщо йдеться про обробку великих ділянок. Якщо ви шукаєте недороге, але ефективне рішення для саду чи городу, зверніть увагу на моделі ручних оприскувачів Gruntek HS-16-3, Forte ОГ-12 М, Jacto XP-16.
Особливості акумуляторних садових оприскувачів
Акумуляторні садові оприскувачі також виконані у вигляді ранця. Вони оснащені широкими ременями, які не тиснуть на плечі навіть при тривалому носінні. Основна відмінність від ручних ричажних – наявність електродвигуна, який отримує енергію від вбудованого акумулятора. Серед особливостей такого обладнання:
-
можливість подачі розчину на велику висоту та відстань (у середньому до 2,5–6 метрів);
-
регульована щільність розпилення;
-
потужні акумулятори, що забезпечують роботу без підзарядки протягом 4–6 годин.
На ринку такі моделі представлені з баками ємністю від 8 до 16 літрів. Сучасні оприскувачі комплектуються ортопедичними накладками, що підвищують комфорт при носінні заповненого пристрою.
У цій категорії варто виділити такі моделі: Hyundai GS 1612Li, Gruntek BS-12-3BP, Jacto PJB-8c, FORTE CL-16A, SEQUOIA SAS16. Їх також можна використовувати як домашні мійки для авто, вікон, фасадів чи доріжок.
Особливості бензинових садових оприскувачів
Бензинові оприскувачі комплектуються двигунами внутрішнього згорання. Саме вони створюють потрібний тиск для подачі рідини. На ринку вони представлені у широкому асортименті технічних характеристик. Щоб легше було орієнтуватися під час вибору, звертайте увагу на співвідношення потужності двигуна та допустимої відстані подачі розчину. Наприклад, двигун на 2 к.с. забезпечує розпилення рідини на відстань до 10 метрів.
Серед особливостей бензинових оприскувачів варто відзначити:
-
найвищу продуктивність у категорії «садові» – ідеально підходять для роботи у великих садах з високими деревами;
-
низьку витрату палива завдяки сучасним економним двигунам;
-
наявність системи гасіння вібрацій, що підвищує комфорт роботи та знижує рівень шуму;
-
комплектацію більшості моделей різними насадками, у тому числі для розпилення «туманом».
Обладнання, призначене для роботи на великих ділянках або у виноградниках, виконується у вигляді візка на колесах або навісних/причіпних моделей, які можна встановлювати на мотоблоки, мінітрактори чи трактори.
Де купити садові оприскувачі в Україні – швидко та вигідно
Зайдіть у каталог товарів «Hydromarket», щоб детальніше ознайомитися з асортиментом садових оприскувачів, їх технічними характеристиками та підібрати найкраще рішення для себе. Усе обладнання – нове, а його висока якість підтверджена сертифікатами відповідності. Якщо потрібні інші моделі, повідомте про це менеджерам компанії – вони підберуть оптимальний варіант з офіційних каталогів виробників. У будь-якому разі ціна на оприскувачі буде однією з найнижчих в Україні. Скористайтеся пропозицією «Гідромаркет» і переконайтеся в цьому особисто!
- Види та характеристики грейферівЗнайомство з грейферами, їх особливостями та областями застосування, основними класифікаціями. Короткий опис та відмінні моменти гідравлічних та електрогідравлічних механізмів. Закриті та відкриті грейфери кліщеподібного, ковшеподібного, вильчастого та лапчастого типу. Характеристики, на які також треба звернути увагу під час вибору відповідного обладнання. Великий вибір нових, сертифікованих грейферів у продажу «Гідромаркет» в Україні за вигідними цінами та з річними гарантіями.
- Що таке навантажувач. Принцип роботи та особливості навантажувачівПризначення та основні види навантажувачів, їх конструктивне рішення та особливості застосування, види навісного обладнання для встановлення.