

Відправка з 23 квітня 2026від 276 290 ₴
Поршневий компресор Bekomsan72-E-трициліндровий, з повітряним охолодженням з приводом від електродвигуна 18 кВт. Компресор застосовується як агрегат на цементовозах/муковозах для вивантаження сипких сумішей.
| МОДЕЛЬ | Esinti 72-E |
| Ємність | 7200 л/хв. |
| Тиск | 2 бари – 3,5 бара |
| Двигун | 25 к.с. Гамак |
| Розміри | 1150 х 1580 х 750 мм |
| Маса | 460 кг |
Купити компресор Bekomsan у Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekomsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 480 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 18.5 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Лавриненкова Анастасія |
| Бренд | Bekomsan |