
Відправка з 23 квітня 2026Ціну уточнюйте
Компресор Bekomsan (Бекомсан) Esinti 72 - трициліндровий, без електродвигуна, на рамі.
Esinti 72— найпопулярніший поршневий компресор, що працює під низьким тиском (циліндри пристрою розташовані W-образно). Вперше модель Esinti 72 з'явилася ще в 1992 році, і за 25 років випуску конструкція доведена до досконалості і агрегат заслужив на славу простого і надійного компресора для вивантаження цементовозів.
Bekomsan Esinti 72 – найоптимальніший компресор для споживачів, що працюють з пилоподібними та сипучими матеріалами та відчувають необхідність їх транспортування та вивантаження: цемент, борошно та ін. Він здатний перекачати тонну цементу за хвилину!
| Модель | Esinti 72 |
|---|---|
| Ємність | 7200 л/хв. |
| Тиск | 2 бари – 3,5 бара |
| Двигун | без двигуна |
| Розміри | 980 х 720 х 550 мм |
| Маса | 350 кг |
Купити компресор Bekomsan у Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekomsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 315 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Лавриненкова Анастасія |
| Бренд | Bekomsan |