
Відправка з 16 квітня 2026від 182 880 ₴
Опис
Ліфти широко застосовуються в житлових, громадських, промислових будівлях.
Сучасні ліфти являють собою досить складну систему, що включає в себе механічні, електричні, автоматичні і електронні підсистеми.
Ліфт являє собою підйомник перервної дії, в якому люди і вантажі перевозяться в одного рівня на інший в кабіні, що рухається по вертикальних напрямках, які встановлені на всю висоту шахт, і забезпечені на посадкових майданчиках замикаються дверима.
У готелях використовуються пасажирські, вантажопасажирські ліфти і спеціальні підйомники. Вантажопідйомність, місткість і швидкість ліфтів різна.
Характеристика
| Бічні стіни: | 18 мм лакований ламінат з мотивом |
|---|---|
| Задня стінка: | Дзеркальне полотно з мотивом 4 мм |
| Стеля: | Лазерна різка дзеркала з нержавіючої сталі |
| Підстава: | 10 мм загартоване скло |
| Аксесуари: | Жовте Дзеркало Нержавіюча |
| Перила: | Ø 30 мм із нержавіючої сталі |
Наша компанія продає ліфти вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу ліфта на довгий термін. Купуючи ліфт, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності ліфта завтра!
- Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть підібрати ліфт саме для вас.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мірошниченко Дар'я |