
Відправка з 16 квітня 202640 300 ₴
Опис
Котли твердопаливні відносяться до котлів низькотемпературного типу і призначені для обігріву житлових, сільськогосподарських і виробничих приміщень.
Котли підвищеної надійності здатні працювати як в режимі верхнього, так і в режимі нижнього горіння з періодичним завантаженням палива. Водяна сорочка котла зроблена як зварна конструкція зі сталі товщиною 5 мм
Основною перевагою котлів є його будова з потрійним заломленням відведення газів і теплової енергії виділяються в процесі горіння палива, що дозволяє збільшити ККД до 84%.
Технічні характеристики
| Опалювальна площа | 240-340 м2 |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Висота камери згоряння | 550 мм |
| Разове завантаження палива | 55 кг |
| Вага | 375 кг |
| Об'єм води | 105 л |
| Максимальний тиск | 1.5 бар |
| Температура води (min/max) | 55/90 °С |
| ККД | 81-84 % |
| Живлення | 0/50 В/Гц |
| Необхідна тяга димових газів | 28 Па |
| Мінімальна висота димаря | 9 м |
| Мінімальний поперечний переріз труби | ∅ 250 мм |
Наша компанія продає котли найвищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості та мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте роботу котла на довгий термін. Купуючи котел, Ви отримуєте товар із гарантійним терміном та впевненість у працездатності котла завтра!
- Наші менеджери проконсультують та допоможуть підібрати товар саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Лавриненкова Анастасія |