
Відправка з 16 квітня 2026188 600 ₴
Опис
Котли твердопаливні відносяться до котлів низькотемпературного типу і призначені для обігріву житлових, сільськогосподарських і виробничих приміщень.
Котли підвищеної надійності здатні працювати як в режимі верхнього, так і в режимі нижнього горіння з періодичним завантаженням палива. Водяна сорочка котла зроблена як зварна конструкція зі сталі товщиною 5 мм
Основною перевагою котлів є його будова з потрійним заломленням відведення газів і теплової енергії виділяються в процесі горіння палива, що дозволяє збільшити ККД до 84%.
| Параметри котла | |
| Опалювальна площа | 750-800 м2 |
| Висота | 1940 мм |
| Ширина з бункером | 1625 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Висота камери згоряння | 800 мм |
| Вага | 1200 кг |
| Мінімальна висота димоходу | 11 |
| Мінімальний поперечний переріз труби | ∅280 мм |
Наша компанія продає котли вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу котла на довгий термін. Купуючи котел, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності котла завтра!
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати товар саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Лавриненкова Анастасія |