

Ціну уточнюйте
Інвертор HBM-NOBAS V 350-PRO
Опис:
GP Günter Papenburg AG - це група компаній з Ганновера, заснована Гюнтером Папенбургом. Він активно працює у сферах будівництва, сировини та експедирування, бетонних виробів, будівельної техніки та утилізації відходів.
Фірма HBM-NOBAS заснована в 1995 році в результаті злиття німецьких фірм HBM р. з Халле і фірми NOBAS з р. Нордхаузен під егідою промислової групи "GP Günter Papenburg AG".
Інвертор HBM-NOBAS V 350-PRO
Цей інвертор на 350 А добре довів свою ефективність і надійність при важких умовах під час будівництва трубопроводів.
Дозволяє виконувати зварювання лужними і целюлозними електродами і WIG.
Зварювання МИТЬ / МАГ і присадочним дротом.
Пульт дистанційного керування дозволяє регулювати зварювальний струм, безступінчатий від 5 до 425 А.
Характеристики:
| Напруга живлення | 400 В |
| Допуск | +20% ... -25% |
| Частота | 50-60 Гц |
| Діапазон регулювання | 5-425 А |
| Робоча напруга | 20– 36 В |
| Холоста напруга | 109 В |
| Максимальне навантаження | 300 A / 32 V 100 % -3 ph 350 A / 34 V 60 % -3 ph 320 A / 33 V 60 % -1 ph 275 A / 13 V 100 % -1 ph |
| Клас ізоляції | Н |
| Захист | IP 23 |
| Температура навколишнього середовища | -25°C ... +40°C |
| Розміри (В х Ш х Д) | 376 x 338 x 709 мм |
| Вага | 38 кг |
| Стандартна угода | EN 60974 EN 50199 CE |
Наша компанія продає інвертори вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу інвертора на довгий термін. Купуючи інвертор, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності інвертора завтра!
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати інвертор саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Єрмоленко Каріна |