
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Довговічна щекова дробарка для обробки різних матеріалів у різних областях застосування.
Щічна дробарка Nordberg C96 - це універсальна дробильна машина, добре оснащена для стаціонарного та мобільного застосування як на землі, так і під землею. Зазвичай використовується в якості первинної дробарка щекова дробарка Nordberg C96 також може використовуватися на більш пізніх стадіях процесу зменшення розміру.
Щічна дробарка Nordberg C96 - це компактна первинна дробарка, розрахована на тривалу роботу. Він розроблений, щоб бути надійним і простим в експлуатації. Зібраний з шматків зручного розміру, щекова дробарка Nordberg C96 легко демонтується для транспортування і при необхідності збирається.
Щічна дробарка Nordberg C96 володіє багатьма тими ж характеристиками, що і інші моделі щековой дробарки Nordberg C Series. Висота дробарки дає круте поперечний переріз порожнини, а високий кут затиску в порожнині разом з агресивним добре вирівняним ходом внизу забезпечують високу пропускну здатність та зниження.
Безпечний в експлуатації і обслуговуванні
Завдяки зручним функцій і спеціальним інструментам щекова дробарка Nordberg C96 проста і зручна в обслуговуванні.
Захисні пластини за губками і змінні шкарпетки є стандартними функціями. Композитні захисні пристрої легше і довговічніший, що робить їх більш швидкими та легкими у користуванні. Крім того, підйомні інструменти для щелепних штампів, щічних пластин і перемикає пластини також входять в стандартну комплектацію щековой дробарки Nordberg C96.
Управління об'єктами недробимыми
Система Active Setting Control (ASC) є додатковим аксесуаром для щековой дробарки Nordberg C96. Ця вдосконалена система автоматично регулює настройки дробарки таким чином, що недробимые об'єкти виходять з порожнини перед тим, як викликати засмічення або неефективність. Active Setting Control забезпечує безперервне дроблення і захищає Nordberg C96 від екстремальних перевантажень.
С Active Setting Control Nordberg C96 особенно хорошо подходит для применений, которые в противном случае могут оказаться сложными для традиционных щековых дробилок, таких как рециркуляция и переработка шлака.
Особенности
Технические данные
| Мощность | 90 кВт (125 л.с.) |
| Рабочая скорость | 330 об / мин |
| Вес (базовая единица) | 10 150 кг (22 380 фунтов) |
| Ширина загрузочного отверстия | 930 мм (37 ”) |
| Глубина подачи | 580 мм (23 ”) |
| Минимальная закрытая установка | 60 мм (2 3/8 ”) |
| Максимальна закрита установка | 175 мм (7 ") |
| Продуктивність до, скальпована подача, максимальна налаштування | 390 миль в годину (430 Stph) |
| Продуктивність до, не скальпована подача, максимальна налаштування | 592 милі в годину (662 милі в годину) |
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати дробарку саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metso |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Журба Юлія |