
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Масивна щекова дробарка для великих обсягів виробництва. Щічна дробарка Nordberg C200 - найбільша модель щековой дробарки Metso. Завдяки своїм розмірам щекова дробарка Nordberg C200 найчастіше використовується в якості основної дробарки для великомасштабного виробництва заповнювачів, а також у гірничовидобувній промисловості на поверхні і під землею.
Потужна щекова дробарка Nordberg C200
Щічна дробарка Nordberg C200 забезпечує видатну продуктивність з точки зору терміну служби і здібності подрібнювати також дуже великі сировинні матеріали до необхідних розмірів продукту при високій продуктивності.
При вазі понад 120 тонн (понад 265 000 фунтів) Nordberg C200 є найбільшою моделлю в лінійці щокових дробарок Nordberg C Series .
Щічна дробарка Nordberg C200 має величезне завантажувальний отвір. Великі валуни швидко проходять на дно порожнини, де довгий хід дробарки завершує роботу. Основна структура рами дробарки заснована на унікальних штифтових і болтових з'єднаннях без зварних швів.
Безпечний в експлуатації і обслуговуванні
Щічна дробарка Nordberg C200 розроблена для забезпечення максимальної надійності. Зазвичай він використовується на сайтах, які працюють 24/7. Грунтуючись на всебічних випробуваннях на об'єктах замовника, щекова дробарка Nordberg C200 оснащена найкращим захистом від зносу. У разі технічного обслуговування, зношення і запасні частини легко доступні і швидко замінюються, забезпечуючи мінімальний час простою.
Простий в установці
Незважаючи на те, що щекова дробарка Nordberg C200 являє собою велику машину, її конструкція з закріпленими болтами рамними конструкціями спрощує транспортування і установку, в тому числі в підземних шахтах. Основні компоненти спроектовані таким чином, щоб вони були відповідного розміру і максимально легкими, щоб зробити демонтаж і складання легкими і економічними. Підйомні інструменти для щелепних штампів, щічних пластин і тумблерів входять в стандартний комплект поставки щековой дробарки Nordberg C200.
Особливості
Технічні дані
| Потужність | 400 кВт (500 к. с.) |
| Робоча швидкість | 200 об / хв |
| Вага (базова одиниця) | 124 000 кг (273 373 фунтів) |
| Ширина завантажувального отвору | 2 000 мм (79 ") |
| Глибина подачі | 1 500 мм (59 ") |
| Мінімальна закрита установка | 175 мм (7 ") |
| Максимальна закрита установка | 300 мм (12 ") |
| Продуктивність до, скальпована подача, максимальна налаштування | 1 435 миль в годину (1 575 Stph) |
| Продуктивність до, не скальпована подача, максимальна налаштування | 2 462 милі в годину (2 752 милі в годину) |
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати дробарку саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metso |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Журба Юлія |