


Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Дробарка HawkPlant може виробити первинні, вторинні і третинні дроблення з допомогою трьох-ступеневого дробильного маятника. Вона має багатофункціональне використання. Їх використовують як первинними і вторинними дробарками для матеріалів високої твердості, так і первинними, вторинними і третинними дробарками для матеріалів із середньою і низькою твердістю.
Подача великих матеріалів, високий коефіцієнт зменшення, кубовидний продукт і низькі експлуатаційні витрати є найважливішими причинами вибору.
Дробарки належать класу ударних дробарок з налаштованої щокою є дробарками які дроблять матеріали середньої і низької твердості (такі як вапняк і доломіт) в асфальт і конкретні розміри заповнювача. Об'ємна подача матеріалів, кубовидний продукт, висока частка зменшення, висока потужність, низькі закупівельні та експлуатаційні витрати роблять даний вид дробарок ідеальної вторинної дробаркою у сфері дроблення і сортування.
Корпус дробарки складається з трьох частин, які легко пересуваються: нерухома нижня частина, що підтримує ротор і верхня частина. Верхня частина відкривається, обертаючись навколо шарніра і гідравлічного механізму, і тоді можна побачити ротор і внутрішні частини. Монтується і демонтується дуже легко.
Технічні характеристики:
| Модель | CSI-1215 |
| Ротора моделі | 1100x1400 мм |
| Розмір подачі | 350 мм |
| Потужність | 300-350 т/год |
| Двигун | 250 кВ |
| Маса | 20000 кг |
Наша компанія продає абсолютно НОВІ вторинні дробарки вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу вторинної дробарки на довгий термін. Купуючи дробарку, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності вторинної дробарки завтра!
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати вторинні дробарки саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Шиманська О. |
| Стан | Новий |