
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Premium 3W2214- зарядна станція преміум-класу 22 кВт або 2х11 кВт 380В 2 розетки тип 2, ідентифікатор карток RFID та менеджмент навантаження CCMS.
Зарядна станція може застосовуватися повсюдно: ТРЦ, АЗС, в офісах, на парковках та СТО та для домашніх потреб. Для зручного настінного кріплення можна використовувати стаціонарну колону (опція).
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Макс. вихідна потужність | 22 кВт (2х11 кВт) |
| Макс. струм заряджання | 32 А |
| Живлення (для кабелю 5х10мм2) | 380 В |
| Тип підключення до авто | 2 розетки тип 2 |
| Система виявлення КЗ пост. струму | так |
| RCCB система захисту від ураження струмом | так |
| RFID ідентифікація картками | так |
| CCMS менеджмент навантаження | так |
| Клас захисту | IP 54 |
| Робоча температура | від -25°C до 50°C |
| Розміри корпусу | 492x400x192 мм |
| Вага | 5,7 кг |
Зарядка офіційно рекомендована для електромобілів Mercedes Benz, Smart, VAG VW-Audi, Nissan.
- Наші менеджери проконсультують та допоможуть підібрати зарядну станцію саме для вас.
- Здійснюємо доставку до будь-якого міста України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Журба Юлія |