
Відправка з 23 квітня 2026675 040 ₴
Завдяки міцній конструкції компресори Bekomsan Esinti 103 крильового типу підходять для харчової промисловості та виробництва напоїв. Компресори найбільш відповідного типу для використання в цих умовах.
| МОДЕЛЬ | Esinti 103-D |
| Ємність | 10300 л/хв. |
| Тиск | 2 бари – 3,5 бара |
| Двигун | Дизель F4L 912 Deutz |
| Розміри | 1850 х 750 х 900 мм |
| Маса | 700 кг |
Купити компресор Bekomsan у Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekomsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 700 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
| Бренд | Bekomsan |