
Відправка з 23 квітня 2026Ціну уточнюйте
Завдяки міцній конструкції компресори Bekomsan підходять для харчової промисловості та виробництва напоїв. Компресори найбільш відповідного типу для використання в цих умовах.
| МОДЕЛЬ | Esinti 15 |
| Ємність | 1500 л/хв. |
| Тиск | 8 барів |
| Двигун | 10 к.с. Gamak |
| Розміри | 650 х 1800 х 1250 мм |
| Маса | 550 кг |
| Склад | 600 літрів |
Купити компресор Bekomsan у Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekomsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 550 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
| Бренд | Bekomsan |