
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Занурювальний насос — насос, що занурюється нижче рівня рідини, що перекачується. Це забезпечує підйом рідини з великої глибини, хороше охолодження вузлів насоса і дозволяє піднімати рідини з розчиненим у ній газом. Встановлюється в свердловинах, шахтних колодязях, технологічних ємностях.
Занурювальний шнековий насос Werk 4QGD 1.8-50-0.5 — призначений для подачі чистої питної води із свердловин та колодязів діаметром від 100 мм.
Використовуються для водопостачання, створення тиску у водних системах, в системах поливу, в автоматичних системах подачі води.
Додаткові характеристики:
Особливості:
Технічні характеристики:
| Потужність | 500 Вт |
| Продуктивність | 1800 л/год |
| Максимальна висота подачі/тиск (м/бар) | 90 м |
| Максимальна глибина занурення | 15 м |
| Максимальна температура подачі | 35 °C |
| Довжина кабелю живлення | 12 м |
| Вага | 11 кг |
| Додатково | має вбудований захист від перегріву; приєднувальні розміри G 1" |
Наша компанія продає заглибні насоси вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості та мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте роботу занурювального насоса на довгий термін. Купуючи занурювальний насос, Ви отримуєте товар із гарантійним терміном та впевненість у працездатності занурювального насосу завтра!
- Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть підібрати товар для вас.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
- Ми здійснюємо доставку в будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни!
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Єрмоленко Каріна |
| Стан | Новий |