
Відправка з 17 квітня 2026Ціну уточнюйте
Портативний генератор Atlas Copco P 8000 - надійний генератор, який прослужить не один рік.
Призначений для інтенсивного щоденного використання і витримають будь-яке навантаження.
Особливості:
Характеристики:
| Номінальна частота | 50 | 60 Гц |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Основна потужність | 6,5 кВА/ |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Паливна автономність при ном. потужності | 8 год |
| Рівень потужності звуку (LwA) | 76-101 дБ(A) |
| Габарити | 680х550х550 мм |
| Вага | 83 кг |
Купити генератор в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Copco |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Двигун | |
| Марка двигуна | AC420FD |