



Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Технічні характеристики:
| Модель | МСК-60 |
| Продуктивність | 60-80 тн/год |
| Макс.подача | 380 мм |
| Первинна щекова дробарка | 600х400 мм |
| Ударна/Консольна дробарка | 1200х650 мм |
| Загальна потужність | 223 кВт |
| Розмір гуркоту | 1300х4000 мм |
Моделі МСК-60 і МСК-65 з конструкцією на єдиній рамі, що забезпечують двоетапний процес дроблення, досягли визнання в рамках сектора, при цьому будучи першою і єдиною розробкою подібного роду в світі. Інші мобільні системи у серії МСК виробляються з двома шасі. Перший етап подрібнення здійснюється за допомогою Первинної дробарки, яка має міцну конструкцію живильного отвору, після чого матеріал подається на Конусну або Вторинну ударну дробарку, за бажанням, на другому шасі, і подрібнюється на більш дрібні фракції. Наша мобільна установка, що працює по замкнутому контуру, управляється одним оператором, а подача сировинної маси здійснюється з вантажівки, навантажувачі та екскаватори. Гідравлічний блок Моделі МСК, надає можливість отримання кінцевого продукту 4 різних фракцій, є вкрай корисною функцією для виконання складання установки, демонтажу установки й техобслуговування системного обладнання.
Купити дробильну установку в Гидромаркете — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомога у виборі техніки залежно від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гидромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мордашова Наталія |