
Ціну уточнюйте
Апарат стикового зварювання Ritmo DELTA1600 ECO може здійснювати стикове зварювання труба з трубою, труба з відведенням, трійником, хрестовиною, Y-подібним фітингом та з втулкою під фланець без допоміжного обладнання шляхом фіксування вільного затиску з рухомими затискачами.
Це можливо завдяки тому, що 3-й затискач може кріпитися до 1-го і 2-го (рухомого) і ковзати разом з трубою. Фітинг повинен бути зафіксований 4-м затискачем. Короткі звужені краї труби можна зварити за допомогою спеціального інструменту (за запитом).

- Корпус машини в сталевій несучій рамі;
- Сталеві затискачі та вкладиші;
- Пристрій для відлипання допомагає відокремлювати нагрівальний елемент під час зварювання
- Знімний нагрівальний елемент з окремим термометром для зняття робочої температури
- Знімний електроторцювальник із захисним мікровимикачем та пристроєм для швидкого видалення;
- Електричний гідроагрегат;
- Цифрова електрична панель з терморегулятором
- Станина для торцювальника/нагрівального елемента.
ЗА ЗАПИТ (НАЛЕЖНІСТЬ)
- Змінні редукційні вкладки від Oslash; 800 до 1400 мм; Спеціальні вкладиші діаметра 1200 мм;
- Затискач для фланців;
- Електричний кран;
- Прилад протоколювання параметрів зварювання INSPECTOR;
Технічні характеристики:
| Матеріали | ПЕ-ПП |
| Діапазон труб, що з'єднуються | Ø 800 ÷ 1600 мм |
| Живлення | 400Втрьохфазне 50/60 Гц |
| Сумарна споживана потужність | 55000 Вт |
| Робоча температура нагрівача | 180° ÷ 280° C |
| Діапазон робочого тиску | 0 ÷ 250 бар |
| Вага центратора | 4100 кг |
| Розміри центратора | 3534 x 2236 x 2226 мм |

Купити машини стикового зварювання для труб в Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Надаємо безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії, а також допомогу у виборі техніки в залежності від Ваших потреб.
Встановлюємо гарантійний термін 12 місяців для створення довірчих відносин.
Здійснюємо доставку в будь-який регіон України, Європу та інші країни, зручним для Вас способом.
Гідромаркет — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritmo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Відповідальний чоловік | |
| Відповідальна особа | Журенко Євгенія |
| Стан | |
| Стан | Новий |