
Відправка з 01 травня 2026Ціну уточнюйте
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Висота платформи | 1.810 мм (варіанти: 1.610 мм або 2.010 мм) |
| Ширина платформи | 1.100 мм (A2V) / 1.380 мм (S2V) |
| Вага | 181 кг (A2V) / 174 кг (S2V) |
| Дорожній просвіт при завантаженні без додаткової підвіски (до повної маси) хв. | 200 мм |
| Повна маса т. | Колісна база, мм | Підйомник | Вантажопідйомність, кг |
|---|---|---|---|
| 2,9 | 3300 (L2) | BC 618 A2V BC 618 S2V |
600 |
| 3,1/3,3/3,5 | 3300 (L2) / 3750 (L3) | BC 618 A2V BC 618 S2V |
600 |
| 3,5/4,3/4,7 | 3750 (L4) | BC 518 A2V BC 518 S2V |
500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Гідроборт |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувацькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 0.5 Тонн |