
Відправка з 17 квітня 2026від 1 444 140 ₴
Компанія Kawasaki Heavy Industries використовує для реалізації своїх проектів тільки роботів власного виробництва. Роботи Kawasaki використовуються для зварювання при виробництві мотоциклів, швидкісних потягів, металоконструкцій мостів, кораблів і багато чого іншого. Роботи Kawasaki можуть бути легко інтегровані в ваш виробничий процес.
КОЛИ ВИГІДНО
ЗАСТОСОВУВАТИ РОБОТИЗОВАНУ ЗВАРЮВАННЯ
Короткі характеристики:
| вантажопідйомність | 6 кг |
| радіус дії | від 1445 до 2036 мм |
| точність до | ±0,08 мм |
Роботизована зварювання — це процес одержання нероз'ємних з'єднань шляхом встановлення міжатомних зв'язків між зварюваними частинами при їх місцевому або загальному нагріванні з використанням зварювального робота і спеціалізованого зварювального обладнання.
Мінімальний склад роботизованого зварювального комплексу:
У разі необхідності зварювальний РТК можна доповнити наступними опціями:
Компанія "Гидромаркет" - офіційний партнер Kawasaki Robotics в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kawasaki |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Юлія Хоменко |
| Стан | Новий |