
Відправка з 22 березня 2026Ціну уточнюйте
Гідроциліндр ЗІЛ 3-х штоковий підйом кузова (з майданчиками) (ГЦТ 115х3.780.508) призначений для встановлення на самоскидні автомобілі марки ЗІЛ. Він ідеально підходить для підйому та опускання кузова, що значно полегшує процес розвантаження та покращує ефективність роботи.
Цей гідроциліндр відрізняється високою якістю матеріалів та надійним виконанням, що забезпечує довгострокову експлуатацію та повну відповідність стандартам безпеки та нормативам, встановленим для автомобілів марки ЗІЛ. Завдяки використанню передових технологій виробництва, він гарантує відмінну продуктивність та стабільну роботу в умовах інтенсивної експлуатації.
Купити гідроциліндр ЗІЛ 3х штоковий підйом кузова з майданчиками в Гідромаркеті — означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна людина | Тріска Марія |
| Кількість штоків | 3 |