
Відправка з 17 квітня 2026від 2 232 320 ₴
Короткі характеристики:
| вантажопідйомність | 30 кг |
| радіус дії | 2 100 мм |
| вертикальний розмах | 3 697 мм |
| точність | ±0,07 мм |
| макс. швидкість | 13 400 мм/с |
Ціна вказана з урахуванням доставки в Україну.
З питань інтеграції промислових роботів, зв'яжіться з нашими фахівцями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kawasaki |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Юлія Хоменко |
| Стан | Новий |