
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Гідравлічний трубогиб TORIN TRA1001 призначений для точної згинання газових, водопровідних та інших труб в холодному стані без заповнення.
Характеристики:
| Зусилля | 10 тонн |
| Хід штока | 315 мм |
| Розміри колодок | 12,7 мм; 19мм; 25,4 мм; 31,75 мм; 38мм; 50,8 мм; 63,2 мм; 76,2 мм |
| Вага | 68 кг |
Наша компанія не займається продажем б/в гідравліки, ми продаємо та встановлюємо тільки НОВУ гідравліку вищої якості від найкращих виробників. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Нова гідравліка буде служити Вам набагато довше, ніж б/у, тому переплачуючи всього лише трохи за нову гідравліку - Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і більш тривалим періодом служби для Вас!
Гарантія якості 12 місяців!
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Юля Рибак |