
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
Опис
Переваги бетонозмішувача СБ-242-6
Бетонозмішувач планетарно-роторний СБ-242-6 використовується для приготування таких сумішей:
Характеристика
| довжина | 2250 мм |
| ширина | 2100 мм |
| висота | 2000 мм |
| Маса | 2000 кг |
Наша компанія не займається продажем б/в бетонозмішувачів, ми продаємо тільки НОВІ бетонозмішувачі вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості. Новий бетономішалка буде Вам служити набагато довше, ніж б/у бетонозмішувач. Тому переплачуючи всього лише трохи за новий бетонозмішувач - Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і більш тривалим періодом служби для Вас!
- Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть підібрати бетонозмішувач саме для вас.
- Наша компанія не займається продажем б/в гідравліки.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бетонмаш |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мірошниченко Дар'я |
| Мoдель | СБ-242-6 |