


Відправка з 16 квітня 2026від 600 000 ₴
Гідромаркет пропонує вам самохідний підйомник ножиці серії AWPS, що має вертикальні підйомні функції, що підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт. Широко використовується в монтажних та ремонтних роботах, обслуговуванні повітряних комунікацій, установці та обслуговуванні виробничого обладнання та для фасадних робіт.
Тільки дві гідравлічні лінії та чотири фітинги, на 90% простіші, ніж аналогічні, значно знижують ймовірність витоку.
· Повна самодіагностика та функція аварійної сигналізації можуть автоматично усувати та відновлювати, відображати стан обладнання, стан батареї та небезпечні умови роботи, такі як яма, нахил, підйом тощо.
· Обладнаний приводним двигуном постійного струму та одним гідравлічним циліндром у поєднанні з унікальним дизайном ножиць, що значно підвищує загальну ефективність. Встановлено систему енергозбереження, тому цикл батареї може тривати вдвічі більше.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
| Максимальна висота платформи | 5,6 м |
| Мінімальна довжина платформи | 1,88 м |
| Максимальна довжина платформи | 2,78 |
| Розширення платформи | 0,9 м |
| Ширина робочої платформи | 0,76 м |
| Висота перила робочої платформи | 1,14 м |
| Висота у складеному стані | 2,08 м |
| Повна довжина | 1,9 м |
| Загальна ширина | 0,76 м |
| Колісна база | 1,58 м |
|
Мінімальний наземний простір транспортного засобу (еквівалент захисного шторку) |
98 мм |
|
Мінімальний наземний простір транспортного засобу (захисний затвор відкритий) |
19 мм |
| Максимальна вантажопідйомність | 230 кг |
| Ємність розширення платформи | 113 кг |
| Зниження швидкості приводу | 0-0,4 км/год |
| Підвищена швидкість руху | 0-0.8 км/год |
| Кут подолання підйому | 25% |
| Мінімальний радіус повороту | 2,5 м |
| Час підйому / опускання | 28/30 сек. |
| Режим водіння | Двигун з подвійним заднім ходом |
| Розмір шини (діаметр x ширина колеса) | 305*100 мм |
| Батареї | 4 × 6V/210AH |
| Вага транспортного засобу | 1390 кг |
Наша компанія не займається продажем б/в підйомників ножиць, ми продаємо тільки НОВІ ножичні підйомники вищої якості німецького виробництва. Наші товари захищені сертифікатами якості та мають гарантію. Новий підйомник буде служити Вам набагато довше, ніж б/в підйомник. Тому переплачуючи лише трохи за новий підйомник - Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і з більш тривалим періодом служби для Вас!
У нас Ви знайдете не тільки оригінальну продукцію європейських виробників HYVA (Хіва), Binotto (Бінотто), OMFB, Aber (Абер), Casappa (Касаппа), Bezares (Безарес), ATOS (АТОС), Bosch Rexroth (Бош Рексрот), Danfoss (Данфосс), Eaton, Hydac (Хюдак), Kawasaki (Кавасакі), Parker (Паркер), Penta (Пента), але і їх аналоги такої ж якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noblelift |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 230 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Відповідальна особа | Наталія М. |