Переваги моноблочних гідророзподілювачів
Гідророзподільник відповідає за перенаправлення потоків робочих рідин та управління рухом вихідної ланки двигуна.
У продажу можна знайти розподільники різних моделей, які відрізняються між собою конструкційними особливостями, функціональністю, типом приєднання та управління і т. д. Виділяють дві великі групи виробів – секційні і моноблочні гідророзподільники, кожні з яких мають власні сильні і слабкі сторони.
<< Популярне: моноблочні гідророзподільники
Моноблочний розподільник в Україні від «Гидромаркета»
Наша компанія рекомендує купить моноблочний розподільник, у якого є один литий корпус з розміщеними всередині золотниковим розподільниками. Кількість внутрішніх розподільників може доходити до восьми штук.
Сильними сторонами такого виробу є наступне:
- висока продуктивність агрегату зокрема і системи в цілому;
- невеликі маса і об'єм, завдяки чому виріб легко оптимізувати під конкретний вид техніки;
- малі витоку робочої рідини;
- конструкція моделі дозволяє реалізувати підключення безлічі додаткових клапанів і гідравлічних схем;
- надійний захист складових від забруднень і попадання сторонніх предметів;
- помірна вартість.
На вітрині нашої компанії представлений величезний асортимент елементів гідравлічних систем від вітчизняних і зарубіжних виробників, в тому числі і розподільників.
Характеристики моноблочних гідророзподільників, представлених у компанії «Hydromarket»
Конструкція гідророзподільника моноблочного вважається класичною. Вироби міцні, надійні, довговічні, зручні в застосуванні, недорогі. Їх широко використовують в мобільній техніці і різному спеціальному обладнанні в комунальному, сільському, лісовому, гірничодобувному справі, будівництві будівель і доріг.
Для різних видів робіт, кліматичних умов, підключення до різних машин випускають всілякі моделі односекційних розподільників. Найважливішими технічними характеристиками агрегату є:
- діапазон робочих температур;
- кількість робочих секцій;
- маса і габарити вузла;
- номінальний витрата гідравлічної рідини;
- зусилля на рух золотника;
- робоче і максимальний тиск;
- ступінь фільтрації;
- в'язкість робочої рідини;
- обсяг внутрішніх витоків.
Також важливий спосіб управління моноблочного гідророзподільника, який буває з гідравлічним, електричним, ручним, електрогідравлічним і пневматичним контролем.
Вартість моноблочного гідророзподільника в «Гидромаркете»
Ціна на моноблочний гідророзподільник залежить від технічних параметрів моделі і виробника. Вироби вітчизняних марок обходяться дешевше, а імпортних – дорожче. На вартість впливає також:
- умови співпраці магазину з виробником (офіційні представники брендів в країні можуть запропонувати більш вигідні варіанти, ніж посередники);
- умови поставки в країну (прямі та регулярні поставки товару дозволяють мінімізувати витрати);
- цінова політика компанії, наявність знижок.
Вибираючи елементи гідравліки, варто звернути увагу на наявність гарантійних зобов'язань паспорта, а також пильну увагу необхідно приділити монтажу системи на техніку. Звертайтеся в «Hydromarket», де вам гарантують кращу ціну та високу якість виробів, а також професійні консультації і послуги на сертифікованих СТО.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.