Гідророзподільник: як не помилитися у виборі
Пристрій, зване гідророзподільником, використовується в роботі найрізноманітніших спецмашин – екскаваторів, маніпуляторів, навантажувачів, автокранів, промислових верстатів. Як правило, гідросистеми такої техніки мають дві гідравлічні лінії або більшу їх кількість.
Гідророзподільник дозволяє змінювати напрямок робочої рідини в гідросистемі, розподіляти її, а також запускати і зупиняти потік з дотриманням рівня тиску, витрат і послідовного запуску певних механізмів. Також з допомогою даного агрегату у разі високого тиску проводиться розвантаження гідравлічного насоса.
Гідророзподільники мають між собою чималу кількість відмінностей, тому вибір цього пристрою здається складним, не кажучи вже про кількість виробників зі всього світу. Експерти Гидромаркета дають вам докладний опис критеріїв, які слід врахувати перед тим, як придбати агрегат.
Купівля гідророзподільника: що врахувати
При необхідності придбання нового гідророзподільника розглядаються наступні техпараметры:
- Температура середовища, в якому буде використовуватися пристрій.
- Витрата робочої рідини (л/хв).
- Допустима забрудненість і в'язкість гідравлічної рідини, її температура.
- Тип пристрою і його видові характеристики.
- Габарити.
- Варіант установки.
Дані характеристики впливають на формування підсумкової вартості агрегату.
Популярне: Гідророзподільник
Різновиди гідророзподілювачів
Для початку варто чітко сегментувати весь набір своєрідних механізмів, званих гідророзподілювачами, щоб розуміти, що слід придбати.
1. По функціональності:
- напрямні – робота пристрою здійснюється завдяки повному відкриття або закриття прохідного перерізу (золотник пристрою знаходиться в крайньому положенні);
- дроселюючі – механізм здатний функціонувати і при частковому відкриття/закриття перерізу, що також дає можливість регулювати витрату потоку і тиск (рекомендується до використання у верстатах числового програмного управління).
2. За типом запірно-регулюючих елементів:
- клапанні – з досить великими габаритами, застосовні в гідросистемах з високим ступенем герметичності;
- золотникові – мають менші розміри, можуть мати циліндричну або плоску форму, а також кілька спеціальних пасків при наявності декількох каналів гідророзподільника, що робить їх дуже популярними для використання в мобільних гідросистемах;
- кранові – основним елементом є пробка крана різної форми, поворот якої дозволяє управляти рідинним потоком, часто використовуються як допоміжні, з пропускною здатністю до 10 л/хв;
- струменеві – для систем, що мають кілька ступенів.
3. По використовуваному матеріалу:
- бронза;
- сталь;
- чавун;
- кольорові метали.
При цьому поверхня агрегату має покриття проти абразивних частинок.
4. За способом управління:
- гідравлічний;
- електрогідравлічний;
- електромагнітний;
- ручний.
5. За типом приєднання до гідросистемі:
- з фланцевим приєднанням;
- з різьбовим;
- з стиковим.
6. За кількістю щілин:
- двохлінійна;
- трилінійні;
- четырехлинейные;
- пятилинейные;
- спеціальні.
7. За типом управління:
- з рукояткою;
- з поворотною кнопкою;
- з механічним управлінням;
- з електрогідравлічним керуванням;
- з пневмоапаратурою;
- з гідравлічного елемента ніби допоміжного розподільника.
8. За кількістю позицій:
- двопозиційні;
- трехпозиционные;
- багатопозиційні.
Якщо золотник наводиться в зворотний рух не пружиною, а новим сигналом або командою, то такі пристрої називають тригерами. В такому розмаїтті моделей і конструктивних рішень дуже не просто орієнтуватися, тому рекомендується ретельно вивчати інформацію про моделі з їх технічними параметрами, яку ви можете знайти на сайті компанії «Hydromarket», або звернутися за компетентною консультацією до наших менеджерів.
Якщо гідророзподільник несправний
Якщо в гідросистемі використовується гідророзподільник, то важливо не нехтувати встановленими для даного агрегату правилами експлуатації. Правильна робота з пристроєм забезпечить тривалу і якісну службу.
Перелік причин відмови гідророзподільника в роботі:
- Неправильна фіксація і підключення пристрою.
- Недотримання норм експлуатації.
- Попадання абразивних частинок в гідросистему.
- Порушення цілісності робочих елементів.
- Знос ущільнювачів та інших запчастин.
- Недотримання проведення обов'язкового техобслуговування гідравлічної установки.
- Природний знос у зв'язку з тривалим терміном служби.
Зрозуміти, що гідророзподільник на межі виходу з ладу, можна за наступними показниками:
- Нерівномірний хід робочого елемента або неповноцінне рух золотника, які можуть виникнути із-за поломки будь-яких деталей, а також деформація і знос елементів.
- Витік гідравлічної рідини, найчастіше виникає внаслідок зношування ущільнювальних елементів або некоректної фіксації агрегату.
- Порушення перемикання золотника і відмова в розвантаженні гідравлічної системи від високого тиску, що можетвозникнуть з різноманітних причин:
- заклинив запірний елемент;
- порушено нормальне функціонування електромагніту;
- вийшли з ладу якісь інші деталі.
Несправний гідророзподільник можна відремонтувати, попередньо розібравши його, встановивши исинную причину поломки і замінивши елемент. Якщо пристрій ремонту не підлягає, його замінюють новим.
Ціна гідророзподільника в Гидромаркете
Як вже згадувалося, на кінцеву вартість товарної одиниці даного роду впливають технічні характеристики. Чим більше можливостей вони надають, тим вище вартість. Також враховується фірма-виготовлювач і цінується сумісність пристрою з різними марками, моделями і модифікаціями спецтехніки.
Складність конструкції та особливості її монтажу впливають на формування ціни. Крім цього, у підсумкову вартість включається тривалість сервісного обслуговування, на гарантійних умовах і в тому числі, а також участь посередників у продажу.
Компанія «Hydromarket» є великим прямим постачальником спеціалізованого обладнання і запчастин до них безпосередньо з заводів-виробників з усього світу. Компанія здійснює закупівлю товарів обсягами і зберігає його на власних складах, що дозволяє здійснювати менше витрат на його транспортування і не морочитися орендою складських приміщень.
На сайті Гидромаркета представлений великий каталог гідравлічний товарів та деякої іншої продукції спеціалізованого призначення, з докладним описом кожної товарної одиниці. Актуальну вартість товару ви можете дізнатися, зв'язавшись з менеджерами компанії в онлайн-режимі через діалогове вікно, зателефонувавши за зручному номером телефону або підписатися на канал Гидромаркета в Вайбере.
Ми завжди раді вам допомогти!
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.