Підбір гідравлічного циліндра для гидроборта
Гідроборт (гидролифт або як його ще називають мікроліфт) - являє собою стаціонарне обладнання, яке можна встановити як на напівпричіп або причіп, так і на автомобіль. Наявність пристрою гидроборта на транспортному засобі дозволяє виконувати вантажно-розвантажувальні роботи максимально швидко і без особливих зусиль.
Конструкція гідравлічного ліфта, як правило, включає в себе такі комплектуючі, як:
- силову раму (бортову);
- вантажопідйомний паралеллограмный механізм;
- суцільну або складного типу вантажопідйомну платформу;
- пульт управління;
- електричний мотор;
- пристрій гідравлічного циліндра.
Крім полегшення і збільшення швидкості розвантажувально-навантажувальних робіт, пристрій гідроборт допомагає свої наявністю:
- вивантажити або завантажити вантаж без ризику пошкоджень у важкодоступних місцях;
- зменшити фінансові витрати на оплату праці;
- забезпечити збереження вивантажується чи завантаження вантажу;
- допомагає захистити вантаж від зловмисників. Це стосується висувних (слайдерних моделей) гідравлічних ліфтів, які при запуску видають невеликий шум.
Найчастіше, із-за неправильної експлуатації (нехтування прав застосування агрегату), несвоєчасного технічного обслуговування або надмірних навантажень у пристрої гидролифта виходить з ладу один з комплектуючих агрегатів - гідравлічний циліндр. Існують ситуації коли пристрій підлягає ремонту, але є і такі, коли необхідно виконати заміну неремонтопригодного обладнання на новий агрегат.
Перш ніж перейти до рекомендацій з вибору обладнання, рекомендується ознайомитися з пристроєм гідроциліндра і його особливостями.
<< Гідроциліндр для гидроборта
Гідравлічний циліндр - пристрій і особливості
Гідроциліндр - являє собою гідравлічне обладнання, яке перетворює енергію гідравлічної рідини (гідравлічного масла) в механічну енергію. В результаті чого, можна здійснити різного роду завдання - підняття чи опускання, або фіксацію вантажопідйомної платформи пристрою гидроборта.
Пристрій гідравлічного циліндра складається з:
- зовнішнього корпусу (гільзи);
- поршня;
- штока;
- ущільнювальних елементів;
- втулки і грязесъемника.
Циліндр гідравлічний, який є одним з вразливих і найважливіших елементів гідравлічного борту може бути як одностороннім, так і двостороннім (в залежності від вантажопідйомності гидроборта і його ресурсу). Крім, того гідроциліндр може бути:
- похилим, завдяки якому можна відрегулювати необхідний кут нахилу вантажопідйомної платформи щодо поверхні, іноді і аж до 90 градусів (майже вертикально);
- підйомним - здатний піднімати вантажопідйомну платформу (незалежно з вантажем або без) на необхідну висоту. Деякі моделі гідравлічних бортів оснащені гідроциліндрами, які можуть підняти платформу вище рівня підлоги транспортного засобу чи причепа, напівпричепа.
Важливі аспекти вибору гідроциліндра на гідроборт
Пренебрежение правил эксплуатации и рекомендаций по обслуживанию гидравлического борта влечет за собой неизбежный выход из строя либо всего оборудования, либо отдельных его комплектующих. В особенности из-за чрезмерных нагрузок или механических повреждений страдает гидравлический цилиндр, правильный выбор которого прямо пропорционально влияет на производительность и продолжительность работы устройства гидролифта. Гидроборт, при соблюдении всех рекомендаций по уходу и применению, может прослужить аж до 20 лет.
При виборі гідравлічного циліндра для пристрою гидроборта багато фахівців в області гідравлічного обладнання рекомендують в обов'язковому порядку враховувати технічні характеристики циліндра, завдяки яким можна визначити приєднувальні розміри агрегату, його робочі параметри і його відповідність пристрою гидролифта. А саме:
- діаметр поршня - допомагає визначити значення тягнучого (штовхає) зусилля гідравлічного обладнання;
- ход поршня - параметр, благодаря которому можно определить параметры движения рабочего элемента агрегата и размеры (габариты) устройства гидроцилиндра в выдвинутом состоянии. Показатели хода поршня определяются разницей размеров (габаритов) оборудования в выдвинутом и в сложенном состоянии;
- диаметр штока (при учете этого параметра можно избежать изгиба штока в процессе эксплуатации);
- присоединительные размеры гидравлического цилиндра и конструкционные особенности.
Помимо технических характеристик гидравлического оборудования, рекомендуется учесть и:
- показатели мощности гидропривода;
- умови навколишнього середовища і діапазон допустимого температурного режиму;
- показники стійкості корпуса циліндра до деформації і поздовжнім вигинів;
- вага обладнання та показники вантажопідйомності.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.