Що потрібно знати про гідравліці міксера і виборі дизельного двигуна на спецтехніку даного роду
Для переобладнання вантажівки в міксер необхідно в першу чергу його гидрофицировать. Процедура має свої труднощі і специфіку, а тому повинна проводитися фахівцями з профільного сервісу. Купити все необхідне для неї і замовити послугу монтажу можна в компанії «Гидромаркет».
Гідравліка на міксер та її особливості
У багатьох видах спецтехніки, оснащеної гідравлікою з одним або двома контурами, робоче обладнання функціонує при стоянці несучої машини. Наприклад, самоскид або маніпулятор виконують роботу при холостому ході двигуна. Обладнання, навешанное на міксер, має працювати під час руху автомобіля, так як суміш необхідно безперервно перемішувати. Силовий агрегат несучого транспорту при цьому працює на будь-який з передач, крім нейтральною, а його обороти вище, ніж на холостому ходу.
Стандартна конструкція механізму відбору потужності, що підключається до коробки перемикання передач (КПП) в даному випадку не підходить. Забезпечити ефективний відбір сили обертання у мотора спецтехніки можна різними способами. Найбільш популярним і поширеним в Україні є установка на авто дизельного двигуна, який і служить джерелом енергії для гідросистеми міксера. Він монтується відразу за кабіною тягача, перед бочкою.
Варіанти комплектації гідравліки міксера
Ключовими елементами системи відбору потужності у тягової машини міксера є дизельний двигун Д144 (450-500кг) і гідронасос, який бажано купувати тільки в новому стані від перевіреного постачальника (на ринку дуже багато агрегатів кустарного складання або після реставрації, з якими можуть згодом виникнути серйозні проблеми). Наша компанія рекомендує гідромашин PVS 90 від Гідросила або її аналоги від Liebherr, Hudac або інших виробників. Модель насоса PVS 90 хороша тим, що забезпечує бочці обертання вліво і вправо, а її управління може бути гідравлічним і механічним. Ще одним важливим вузлом є маслостанція МРР-956, яка складається з наступних компонентів:
- зливного фільтра (25 мкм);
- фільтра-сапуна (80 мм);
- бака на 75л;
- маслоуказателя;
- індикатори завантаженості;
- теплообмінника з Q=20-80 л/хв;
- зворотного клапана;
- комплекту рукавів високого тиску (РВД).
Монтажні роботи такого варіанту виконання передбачають зварювання конструкції і використання спеціальних елементів з'єднання двигуна і насоса.
На міксері для живлення насоса можна використовувати більш потужний двигун, наприклад, СМД 15.08 – його вибір залежить від технічних параметрів і можливостей поставленого насоса. Разом з ним на машину необхідно поставити надрамник, водяний радіатор, паливний бак, панель контролю та запуску дизеля, також застосовуються стикувальні елементи та перехідники. Установка такої комплектації більш складна, а значить, обійдеться дорожче.
Досить часто мотор вже присутній на самих бочках, але, не рідкість і «гола» комплектація.
Що необхідно знати при виборі гідравліки і двигуна міксер
Ми рекомендуємо звернутися за допомогою до наших консультантів, які добре знають всі тонкощі процесу вибору і монтажу обладнання. В ідеалі – скористайтесь нашою комплексної послугою або замовте отримання вже готової звареної цілісної конструкції. Це просте і зручне, а головне – правильне рішення.
Специалисты компании «Гидромаркет» советуют выбрать первый вариант комплектации и дизельный двигатель. Подбор силового агрегата осуществляется при точной информации о насосе, то есть, клиент должен сообщить примерно такое – шестеренчатый гидронасос 100л/мин. Далее мы сами определим оптимальный вариант мотора, мощности которого должно хватить на прокрутку насоса и обеспечение работы гидравлики. Это могут быть разные агрегаты от Д21 (это 1/2 от Д144 дизель 2х цилиндровый) до ЯМЗ 240 (это 12 цилиндров), есть разные модификации от СМД14 - 80л.с. до СМД31 -215л.з., є ЯМЗ 236 -160л.з., ЯМЗ 238 - 185л.с. Обороти двигунів можуть коливатися в межах 1500-2000 в хвилину.
Щоб не помилитися при гидрофикаци міксера або дізнатися ціни на обладнання та монтаж – телефонуйте нашим менеджерам або пишіть їм в онлайн чат.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.