Гідравлічне обладнання в Україні: асортимент
Гідравліка використовується людиною не одну сотню років і досі є обладнанням, здатним при мінімальних вкладеннях видавати максимальну ефективність. Даним терміном називають велику групу агрегатів та вузлів, які працюють з допомогою енергії поточної середовища та самого носія - спеціальної рідини, що володіє певними властивостями.
Всю гідравліку можна поділити на дві великі групи:
- агрегати, що утворюють власне гідравлічну систему із замкнутим контуром, яку інтегрують у виробничі лінії або встановлюють на технічні засоби;
- обладнання, яке до неї підключається і працює, використовуючи енергію рідини.
Купити їх в широкому розмаїтті пропонує інтернет-магазину «Гидромаркет».
<< Каталог гідравлічного обладнання
Гідравлічне обладнання в складі системи та його особливості
Найчастіше, говорячи про гідравліці, мають на увазі власне гідросистему, яка може включатися до складу індустріальних комплексів і ліній, так і встановлюватися на різноманітну техніку. По суті, саме вона перетворює звичайне транспортний засіб в машину спеціального призначення і дозволяє їй виконувати недоступні раніше функції. Наприклад, гидрофицированное авто може буксирувати причепи та напівпричепи, цистерни, трали і платформи, а також агрегатувати різні установки і змінне обладнання.
Сама гідросистема може мати варіативний склад, залежно від призначення, режиму експлуатації, характеру майбутніх завдань та інших факторів. Основними її особливостями є:
- сполучення між усіма компонентами з допомогою спеціальних магістралей;
- абсолютна герметичність;
- застосування спеціальних гидрожидкостей з певними параметрами, під якими маються на увазі однорідність, в'язкість, змащувальні здібності, інертність, токсичність тощо
Комплектація гідросистеми визначається фахівцями на етапі проектування після виконання спеціальних розрахунків. Вони дозволяють визначити потрібні технічні характеристики кожного агрегату окремо взятого, так і самого комплексу в цілісності. Основними складовими компонентами гідравліки є:
- гідромотор, який перетворює отриману енергію ззовні в потрібний вигляд;
- гідравлічний насос, який нагнітає тиск і підтримує його в потрібному діапазоні;
- розподіляє апарат, який направляє носій в потрібний канал і контролює витрату потоків;
- гідроциліндри – найпростіші зворотно-поступальні гідродвигуни, які керують виконавчим механізмом – піднімають його і опускають, повертаються на потрібний кут;
- резервуар для рідкого середовища (носія), оснащений фільтрами та супортами;
- магістралі низького і високого тиску, які служать каналами для переміщення рідкої середовища;
- органи управління джойстик або рукоять, пульт;
- монтажні елементи – ущільнювачі, кріплення, перехідники, муфти і т. д.
Для розширення можливостей системи та її максимальної адаптації під конкретні умови експлуатації використовують додаткові агрегати. Наприклад, гідроакумулятор дозволяє накопичити надлишки енергії і віддати її в потрібний момент (у разі нестачі потужності, аварії). Якщо обладнання буде працювати при екстремальних температурах, то дуже корисним будуть обігрівачі (Тени) і охолоджувачі середовища. Якщо гідравліка встановлюється на технічний засіб, оснащене власним двигуном, то до її складу обов'язково вводиться механізм відбору потужностей, що складається з коробки і вала/валів.
Гідравлічне обладнання в каталозі «Гидромаркета»
Вся сукупність устаткування, що працює на рідкому носії енергії, відноситься до гідравліці. Це можуть бути:
- змінне обладнання – причіпне і навісне: сільськогосподарські знаряддя, ковші, відвали, комунальні щітки, захоплення і т. д.;
- причіпні, напівпричіпні і склади – цистерни, вантажні платформи, трали, контейнерні майданчики;
- мобільні і стаціонарні установки - бетононасоси, КМУ, міксери, змішувачі, гудронаторы, гидроборты і т. д.
Всі гідравлічне обладнання підключається до гідросистемі транспортного засобу, а тому працює з її допомогою і керувати нею. Мощі гідравліки несучої машини повинно вистачати на всі агрегати, причому з запасом - не бажано, щоб система працювала на межі своїх можливостей. В іншому випадку можливий передчасний знос вузлів, часті поломки та простої.
Основні параметри гідросистем та обладнання
Можливості гідравлічних систем і устаткування залежать від технічних параметрів агрегатів, до вибору яких треба підходити дуже виважено. Головними серед них є наступне:
- питома подача насоса;
- робочий тиск;
- зусилля, що розвивається гідроциліндрами (залежить від коефіцієнта тертя і навантаження);
- потужність приводного двигуна;
- обсяг гідробака, який залежить від норм споживання ресурсу всіх агрегатів системи плюс невеликий запас;
- при необхідності в додатковому охолодженні/підігріві розраховується необхідна потужність пристроїв і їх число.
При підборі агрегатів враховують кількість контурів у системі, яких може бути один, два і більше. Чим складніше гідравліка, тим більше функцій вона може виконувати, але при цьому вона обходиться дорожче. На вартість обладнання впливають не тільки технічні характеристики, але також:
- стан виробів – беушні вузли дешевше нових і навпаки;
- країна походження – продукція з країн ЄС, США, Японії завжди дорожче аналогів з СНД та Китаю; крім того, імпортний товар має більш високу ціну, ніж вітчизняний;
- виробник – його ім'я, репутація, частка ринку, популярність – у брендів завжди ціни вище.
Кращий асортимент гідравлічного обладнання в Україні
На українському ринку працює чимало компаній, які пропонують гідравліку, але кращим магазином є «Гидромаркет». У нашому каталозі представлено сотні найменувань продукції, яка відрізняється між собою:
- техпараметрами і можливостями;
- функціоналом;
- призначенням;
- матеріалом виконання;
- сумісністю та взаємозамінністю;
- габаритами і вагою;
- виробником;
- тривалістю гарантійного і сервісного обслуговування, його якістю;
- вартістю.
Компанія співпрацює з виробниками з усього світу, для багатьох з них вона є дилером, а тому має ексклюзивні умови поставки продукції. Для покупців це означає кращі ціни, додаткові знижки і бонуси, обслуговування на сертифікованих СТО, 100% гарантія автентичності і високої якості виробів. Крім того, у складі «Гидромаркета» є власні сервісні центри з широким комплексом послуг по монтажу, ремонту, обслуговування гідравліки і гидрофицированной техніки.
Вибираючи гідрообладнання, звертайтеся до професіоналів, які працюють на ринку не перший рік. Звертайтеся в «Гидромаркет» - без покупки ви точно не залишитеся і співпрацею з нами залишитеся задоволені!
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.