Вибираємо гідроциліндр підйому кузова
Гідравлічні циліндри відносяться до ключового обладнання, без якого складно обійтися. Їх призначенням є управління виконавчими органами та приєднаним до них агрегатів. Тобто, ці найпростіші гідродвигуни із зворотно-поступальним кроком піднімають механізм, опускають його і повертають на необхідний кут, фіксують у потрібному положенні.
Особливості пристрою гідроциліндрів підйому кузова
Гідроциліндр є частиною гідравлічної системи транспортного засобу і ключовим компонентом підйомного механізму машини. Перші моделі даного агрегату з'явилися в 20-х роках ХХ століття – їх запатентувала компанія Міллер, а вже через десятиліття вони встановлювалися практично на всі вантажівки. І сьогодні, в століття високих технологій, дане устаткування застосовується скрізь, де потрібно за короткий час розвантажити кузов самоскида або будь-якої іншої машини.
В Україні купити гідравлічний циліндр можна дуже різних моделей і модифікацій, але його конструкція як і раніше складається з наступних елементів:
- рухомого поршня із зворотно-поступальним ходом, який створює тиск потрібної величини в рідкому носії;
- штока та гільзи, які найчастіше мають хромоване покриття;
- кришок – задній, до якої кріпиться гільза циліндра, і передній, куди монтується втулка, що направляє шток;
- направляючих кілець, які виробляються з особливо міцного, зносостійкого і довговічного матеріалу з найменшим коефіцієнтом тертя;
- грязесъемника, з допомогою якого з агрегату видаляють частинки бруду і вироблення вузлів, інші домішки;
- ущільнювачів і манжет, поліуретанових сальників із захистом, які відповідають за герметизацію вироби навіть в дуже складних, часом екстремальних умовах;
- інших компонентів і з'єднувачів.
Важливими елементами гідроциліндра є манжети, які багато в чому впливають на тривалість служби агрегату і стабільність його роботи. Вони зобов'язані забезпечувати повну герметичність виробу і створювати при цьому мінімальне тертя. Крім того, вони повинні бути компактними за розміром, міцними і сумісними з використовуваним рідким носієм. Манжети мають округлу форму і можуть виконуватися з особливою гуми, гумотканинного матеріалу. Це витратні матеріали, разом з якими потрібно міняти і захисні кільця з фторпласта - вони запобігають видавлювання манжет з посадочних канавок при збільшенні тиску в системі.
<< Гідроциліндри підйому кузова
Якими бувають гідравлічні циліндри для підйому кузова
Кузов вантажної техніки піднімається, опускається і перевертається завдяки наявності спеціального механізму, в складі якого є надрамник, платформа і гідрообладнання. Розвантаження кузовної частини може проводитись на одну сторону, наприклад, тому, або на три – назад, наліво і направо. Це залежить від кількості контурів в гідросистемі та її схеми підключення (можлива гидрофикация з одним, двома або великою кількістю контурів).
Для різних цілей і умов роботи використовують циліндри різного конструктивного виконання:
- моделі односторонньої дії (односторонні) застосовуються головним чином на звичайних самоскидах з невисокими навантаженнями, де не потрібно піднімати кузовну частину на великий кут;
- агрегат подвійного або двосторонньої дії (моделі зі зворотним ланкою) встановлюють на кар'єрну спецтехніку; такий гідроциліндр забезпечує легкий і плавний спуск платформи, пом'якшення ударів при розвантаженні важких і великогабаритних матеріалів, підйом кузова на дуже великий кут.
Також агрегати можуть мати й іншу конструкцію – для вирішення специфічних завдань. Вони бувають телескопічними (з висувними секціями) і одноступеневими, на дві або більше позицій, з гальмуванням (спеціальним обмежувачем) і без нього, мембранними, плунжерными, поршневими і сильфони. Який варіант буде оптимальним – вирішують експерти для кожного конкретного випадку, враховуючи різні фактори.
На що потрібно звернути увагу при виборі гідроциліндрів підйому кузова?
Гідравлічний циліндр систем підйому кузовної частини різної техніки вибирають з урахуванням багатьох аспектів. Головними моментами серед них є наступне:
- тиск – максимальна, мінімальна і номінальна;
- особливості експлуатації – умови праці, інтенсивність навантажень, специфіка перевезених вантажів, сфера застосування;
- сумісність з несучою машиною різних марок і моделей;
- витрати на експлуатацію та обслуговування;
- регламентований термін служби, тривалість гарантії та якість, місце її виконання;
- безпеку в роботі;
- надійність виробника.
Все це впливає на вартість гідроциліндрів, як і стан агрегатів (нові коштують дорожче підтриманих), країна походження (українська продукція дешевше імпортних аналогів, вироби з США, Японії та Євросоюзу дорожче моделей з СНД та Китаю). Не останню роль при формуванні ціни на циліндри грають відносини виробника і магазину. Найвигідніші умови пропонують великі дилери, які працюють за ексклюзивним прайсу і мають додаткові переваги.
Переваги покупки гідроциліндрів у великого дилера – компанії «Гидромаркет»
Компанія «Гидромаркет» працює в сфері гідравліки більше шести років і є найбільшим дилером в Україні. На її вітрині представлена продукція багатьох виробників – вітчизняних і закордонних, елітних і бюджетних. До переваг звернення саме в наш інтернет-магазин відноситься наступне:
- весь товар з каталогу - 100% оригінальний, новий і якісний, що підтверджується відповідними документами;
- всі гідроциліндри мають гарантію та обслуговуються на власних СТО компанії в Києві, Харкові та Одесі;
- на сертифікованих СТО надають повний спектр послуг (установка, обслуговування, діагностика, відновлення і ремонт гідроциліндрів) з гарантією на всі виконані роботи;
- у нас найкращі ціни в країні, а також можливі додаткові знижки, бонуси та акції;
- передбачена компетентна допомога консультантів;
- діють різні варіанти оплати і доставки товару (по Україні та за кордон).
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.