Ключові параметри електричних лебідок
В Україні активно використовують таке обладнання, як лебідка, зокрема, модель з електроприводом. Це агрегат, який здатний переміщати різні вантажі в горизонтальному і вертикальному напрямку і при цьому є простим по конструкції, експлуатації й обслуговування. На вітчизняному ринку представлений дивовижний асортимент такого вантажопідйомного механізму. Тільки на вітрині нашого інтернет-магазину значаться десятки якісних моделей за справедливою ціною.
Особливості пристрою эектролебедки
Конструкція лебідки з електроприводом дуже проста, а тому дуже надійна і недорога. Вона може трохи відрізнятися в залежності від моделі та призначення, технічних характеристик і виробника, але найчастіше складається з декількох вузлів:
- міцної зварної рами-основи з монтажними отворами;
- редукторів, найчастіше планетарних;
- барабана, на який намотується робоче тіло пристрою;
- електродвигуна на три фази;
- робочого тіла – троса, ланцюга або каната певної довжини з гаком на кінці – для фіксації вантажів;
- системи гальм, не дає вантажу, з яким працює лебідка, зірватися;
- пускової апаратури, найчастіше – пульта з кнопкою.
Додатково підьомний электромеханизм може комплектуватися канатоукладчиками (для рівномірного намотування робочого тіла на барабан і забезпечення плавності і стабільності роботи), зубчастими храповиками, додатковими барабанами, важелями, клиноременными передачами, закритим корпусом - для захисту від вологи, пилу та інших несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Працює електрична лебідка наступним чином. Після запуску силовий агрегат підйомника використовує електрику для формування тягового зусилля і обертання барабана. В результаті робоче тіло намотується на його поверхню і переміщує вантаж в потрібному напрямку. Розмотуватися тросу не дають гальма, які не дозволяють барабану обертатися у зворотний бік.
Різноманітність електричних лебідок, доступних в Україні і в «Hydromarket»
Лебідка з електричним двигуном в якості джерела енергії є дуже зручним і практичним агрегатом. Це універсальне обладнання, яке знайшло своє застосування в багатьох сферах економіки – будівництві, складському та комунальному господарстві, транспортній сфері. Для роботи з різними вантажами та в різних умовах виробники випускають широкий модельний ряд витягів, купити які можна в нашій компанії. Самими затребуваними в нашій країні є:
- автомобільні автомобільні лебідки, які використовуються транспортними засобами для витягування їх з болота і бруду, снігових заметів, а також для прибирання шляху від перешкод (дерева, що впало, великого каменя тощо); це невеликі за вагою і масі пристрої, які легко поміщаються в багажнику легковика або квадроцикла;
- монтажні моделі використовуються для підйому і спуску важких вантажів по вертикалі, їх утримання протягом деякого часу, а тому затребувані на виробництві, у будівельно-монтажних і ремонтних роботах;
- тельфери – підйомні агрегати підвищеної безпеки (завдяки наявності стопорного механізму) для роботи в вертикальній площині; експлуатуються на складах, у автомайстерень і промислових цехах;
- тягові електричні лебідки - більшою мірою працюють в горизонтальній площині і вважаються промисловим обладнанням; незамінні при будівельно-монтажних операціях;
- скреперні модифікації спроектовані спеціально для застосування в гірничій справі – для розробки породи під землею і виїмки гірської маси, складування їх на поверхні;
- маневрові пристрої, розроблені спеціально для переміщення вагонів і залізничних складів; застосовуються на складах, сховищах і елеваторах з ж/д під'їздом;
- малогабаритні і малопотужні моделі використовуються в побуті, а також на будівельних майданчиках з обмеженим простором і в деяких виробничих цехах.
Як видно, вибрати электролебедку дійсно може бути складно розібратися в такому широкому асортименті здатний тільки фахівець з великим досвідом і знаннями. Так що перед покупкою не соромтеся звертатися до консультантів компанії «Гидромаркет».
Основні технічні параметри лебідок з електроприводом
Технічні характеристики лебідок визначають можливості агрегату і є ключовими факторами при ціноутворенні. Саме на них варто звертати увагу в першу чергу при виборі оптимального варіанту підйомника. Це:
- потужність електричного двигуна пристрою;
- вантажопідйомність агрегату;
- максимальна довжина робочого тіла і його товщина (діаметр);
- швидкість роботи;
- параметри мережі, зокрема, напругу, потрібне для роботи.
Підбір лебідки за технічними характеристиками дуже важливий. Адже у випадку занадто високих параметрів покупець переплатить за товар, і буде витрачати більше грошей при експлуатації і обслуговуванні агрегату. Якщо можливості будуть менше, ніж потрібно, то обладнання буде піддаватися перегрузам або працювати на межі, а це прямий шлях до передчасного зносу вузлів і поломки лебідки.
Вартість електричної лебідки також залежить від комплектації (чим більше деталей, тим дорожче), популярності виробника, його частки присутності на ринку, використаних у виробництві матеріалів, відносин між виробником та магазином, цінової політики продавця, стану лебідки.
Як заощадити на покупці електричних лебідок в Україні?
Співробітники компанії «Гидромаркет» поділилися з нашими читачами кількома легальними способами економії на купівлі. Ось вони:
- купуйте лебідки від вітчизняних виробників – вони дешевше імпортних аналогів;
- серед імпортних виробів дешевше обходяться товари з Китаю та інших країн Азії, ближнього зарубіжжя (СНД);
- звертайтесь до офіційного дилера виробника – він працює за спеціальним прайсом і має масу додаткових переваг (знижки, бонуси, подарунки, обслуговування на сертифікованих СТО тощо);
- купуйте товар оптом або спільно з іншими покупцями;
- придивіться до акциионным пропозицій магазинів, вивчіть оголошення про розпродажі;
- попросіть у менеджера інтернет-магазину знижку.
Хочете дізнатися ще більше варіантів економії на купівлю електричної лебідки – телефонуйте менеджерам «Hydromarket» або пишіть їм в онлайн чат.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.