Як убезпечити себе і купити якісну гідравліку на тягач
Тягач – одна з найбільш затребуваних категорій вантажних автомобілів. Вони широко застосовуються для транспортування габаритної продукції, об'ємних партій товарів, цистерн тощо Тягачі задіють у вантажних перевезеннях, на будівельних майданчиках, в сільському, лісозаготівельному господарстві, у дорожньо-будівельної галузі та ін. Вони працюють в інтенсивних режимах, витримують підвищені навантаження, відрізняються хорошою прохідністю.
Але тягачі можуть використовувати не тільки для перевезення різних категорій продукції. Істотно функціональні можливості цих транспортних засобів можна розширити шляхом установки гідравлічної системи і відповідного навісного або додаткового обладнання. Процес гідрофікації передбачає внесення в автомобіль змін, які не впливають на експлуатаційні характеристики транспортного засобу, але роблять його більш функціональним, дозволяють виконувати різноманітні роботи.
Що входить в комплект гідравліки
Гидрофикация тягача передбачає встановлення на транспортний засіб комплекту обладнання, що працює на енергії рідинного потоку. У нього буде входити:
- Коробка і вал відбору потужності (КОМ і ВОМ) відповідно. Це механізми, що здійснює відведення та передачу частини крутного моменту (енергії) від двигуна автомобіля до насосу гідравлічної системи. А середньому відбирається до 40% потужності. При цьому зберігаються експлуатаційні характеристики тягача.
- Гідравлічний насос. Це агрегат, в якому механічна енергія трансформується в зусилля рідинного потоку. На тягачах найбільш часто застосовуються гідронасоси шестеренчатого і поршневого типу. В перше в якості робочих органів передбачено дві шестерні – ведуча і ведена. Робочий об'єм формується порожниною між зубами шестерень і стінками камери. У поршневих агрегатах робочий орган – поршень, який здійснює зворотно-поступальні рухи в порожнині циліндра.
- Гідророзподільник. Це клапан, керуючий рухом робочого потоку. Усередині корпусу передбачені затворні механізми (переважно золотники), які можуть переміщатися, відкриваючи одні випускні отвори і закриваючи інші. Завдяки цьому здійснюється напрямок робочого потоку до необхідних виконавчим механізмам.
- Масляний бак. Це ємність, в яку стікає гідравлічне масло після здійснення роботи. Тут передбачена система фільтрації. Відводяться продукти зносу і сторонні включення, здатні негативно позначитися на роботі вузла. У баку олія не лише відстоюється, але і охолоджується між совершениями циклу.
- Рукава низького і високого тиску. Це гнучкі шланги, що з'єднують розрізнене обладнання в замкнутий контур. Його герметичність забезпечується застосуванням ущільнень.
- Механізми управління. Дозволяють оператору керувати роботою гідравлічної системи і навісного/додаткового обладнання, відповідно.
Нерідко до складу гідросистеми входять і гідравлічні циліндри. Це агрегати об'ємного принципу дії, приводна енергія яких транспортується в переміщення. Найбільш часто гідроциліндри встановлюються на тягачі, оснащені самоскидними причепами та напівпричепами, забезпечуючи їх підняття на висоту для вивантаження вмісту.
Яким навісним і додатковим обладнанням може агрегатуватися тягач
На тягачі, оснащені гідравлічними системами, можна встановлювати різне навісне і додаткове обладнання, підлаштовуючи техніку під специфіку майбутніх робіт. Так, найбільш часто вони оснащуються:
- Кранами-маніпуляторами. Це механізми, що істотно спрощують і прискорюють вантажно-розвантажувальні роботи. Вони можуть монтуватися відразу за кабіною водія, на задньому звисі рами як самого тягача та причепа. Довжина стріли може бути різною, починаючи від 2-3 метрів і аж до десятків. На її кінці передбачений грузозахватный механізм, переважно гак. Кранами-маніпуляторами часто комплектуються бортові тягачі, задіяні при перевезенні будівельних матеріалів, ліси, паллетированной продукції та ін.
- Гідробортами. Це ще один різновид вантажопідйомного обладнання. Встановлюється переважно на тягачі-фургони. Конструктивно складаються з платформи, яка може опускатися до рівня землі або складського підлоги і підніматися до рівня днища. Спрощують і прискорюють завантаження/розвантаження різних категорій товарів.
- Мультиліфтів. Також відноситься до вантажопідйомного устаткування. Складається із стріли гака. Тягачі оснащені такими навісами, здатні самостійно занурити на платформу битовку, контейнер, цистерну, мобільні компактори та інші габаритні вироби. Нерідко застосовуються для робіт з металобрухтом, побутовим, будівельним сміттям, щебенем, піском та ін.
При необхідності, тягачі також можуть комплектуватися навісними екскаваторами, бетоносмесителями, траншеекопателями, віброзанурювачами, вибротрамбовщиками, розкидачами піску, снегоочистителями, відвалами, ковшами та багатьма іншими виконавчими механізмами.
Як купити надійну гідравліку
Вибираючи гідравліку на тягач, слід розуміти, що від її якості і надійності залежить не тільки ефективність, і можливість використання навісного або додаткового обладнання, встановленого на вантажний автомобіль. Тому до процесу купівлі слід підходити комплексно і професійно.
Гучні імена, низькі ціни, привабливі знижки – на жаль, усе це не більше, ніж рекламний хід від багатьох постачальників. Вони обіцяють покупцям якісне, сертифіковане обладнання, але в реальності замовник отримує гідравліку, яка виходить з ладу вже в найближчий час після початку експлуатації. В результаті клієнт стикається з витратами часу, грошей і необхідністю покупки нового обладнання. Як показує практика, непоодинокими є і випадки шахрайства. Коли замовник платить гроші, а товар так і не отримує.
Убезпечити себе від таких проблем і придбати дійсно якісну, сертифіковану і надійну гідравліку можна, якщо спочатку звернутися до надійного і відповідального постачальника. Того, хто:
- давно працює на ринку: ім'я говорить саме за себе;
- пропонує широкий асортимент товарів;
- безпосередньо працює з кращими світовими виробниками гідравліки;
- надає гарантії на товари, сертифікати відповідності;
- надає професійні консультації і допомога у виборі обладнання.
Всім цим вимогам відповідає компанія «Hydromarket». На сайті можна знайти все, що потрібно для гідрофікації тягача, починаючи від готових комплектів і аж до окремих елементів, ремкомплектів, запчастин, кріплень. Також в інтернет-магазині можна купити і додаткове навісне обладнання для вантажівки і не тільки. Все це сертифікована продукція, яка поставляється безпосередньо від виробників. А це значить, що товари оригінальні, а ціни – оптимальні. Замовлення відвантажуються по Україні, в країни СНД, Європи. Звертайтесь, і ви точно отримаєте кращу гідравліку для тягача без «наломок».
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.