Найбільші в світі фронтальні навантажувачі
Фронтальним навантажувачем (фронтального типу) називають техніку спеціального призначення, яка спроектована спеціально для виконання навантажувальних і розвантажувальних операцій, розробок породи. Для роботи з різним вантажем машина використовує всілякі навісне обладнання – вила, захвати, але найчастіше це ківш, який доступний в різних конфігураціях. Спільною рисою всіх цих наважок є фронтальне розміщення, тобто, в передній частині спецтехніки.
Навантажувачі-рекордсмени
Навантажувачі фронтального типу, про які ми поговоримо нижче, не зустрічаються на дорогах, так як не існує жодної, яка могла б витримати вагу і залишитися цілим. Це машини, які розроблені спеціально для великих відкритих шахт і рудників, куди їх привозять по частинах і збирають на місці.
Самим маленьким по вазі з розглянутих нами моделей є Komatsu WA1200-6. Японський рекордсмен важить 220,5 т і може працювати з вантажем до 40т. Це навантажувач для великих кар'єрів, адже він здатний завантажити 200-тонний кузов самоскида всього за п'ять циклів. В його ківш вміщається близько 35куб. м породи, а гранична висота розвантаження становить 7м. На навантажувачі, габарити якого складають 18305×5720×6975мм, встановлено:
- потужний, але економний і малотоксичний мотор на 1790 конячок, частота обертання якого регулюється електронним сигналом;
- гідромеханічна силова передача;
- новітня система рульового управління;
- ізольована від шуму і вібрації простора кабіна запатентованої конструкції з зручним сидінням;
- колісний рушій;
- шарнірно-сочлененная рама із сталевих профілів Z-подібного перетину.
На другому місці нашого міні-рейтингу найбільших фронтальних навантажувачів світу значиться американець. Caterpillar 994К важить 240т має розміри 16894×5460×6736мм. При порожньому ковші, який може підняти майже 41т вантажу обсягом 19 кубометрів, машина виконує повний цикл всього за 12,6 ц. При подовженою стрілою навантажувач може проводити розвантаження на висоті 9,6 м, без неї – 8,8 м. Інші параметри Caterpillar 994К:
- рухати з потужністю 1763 л. с.;
- трансмісія власної розробки планетарного типу з силовим перемиканням передач;
- увеличенный до 5678л топливный бак, который обеспечивает автономную работу машины в течение 24ч.;
- колесная база с диаметром протектора почти 4м (3,96);
- предельно возможная скорость передвижения - 24 км/ч;
- новейшая система управления STIC в виде пульта и руля, которые сообщены с сиденьем и перемещаются вместе с ним.
Карьерный погрузчик укомплектован полностью герметичной и просторной кабиной, с высокой степень защиты от вибрации, чрезвычайно комфортным сиденьем для машиниста, что снижает утомляемость и нагрузку на оператора, способствует максимальной продуктивности его работы.
LeTourneau L-2350 - настоящая супермашина, которая является лидером нашего рейтинга. Выпущенная в США, она весит 262т, а ее габариты составляют 20300×6760×6450мм. Свой ковш погрузчик может поднять на высоту 13,7м, а за раз рабочий орган может вместить 75т или 40,5 кубометров груза. О производительности гиганта говорит следующее:
- грузовик с кузовом 300т он заполняет всего за четыре рабочих цикла;
- глубина копания составляет 0,25м;
- максимальный вылет – 3490мм;
- развиваемая скорость - 15 км/ч (рабочая), 16,9 км/ч (максимум).
LeTourneau L-2350 оборудован V-образным двигателем с 16 цилиндров на 2332 л.с. (1715 кВт), для работы которого требуется около 4000л жидкого топлива (дизель) в сутки, трансмиссией с силовым переключением передач (Infinitely variable). Перемещение гиганта по территории (не по дороге, так как его доставляют к руднику в разобранном виде) обеспечивается колесным движителем, на который дается полугодовалая гарантия, а для повышения срока эксплуатации колеса обматывают металлическими цепями. Самый большой карьерный фронтальный погрузчик снабжается инновационной кабиной с комфортным рабочим местом оператора. Кабина защищена от вибрации и внешнего шума, а при монтаже использовались демпфирующие прокладки из резины.
На витрине компании «Гидромаркет» вы не найдете таких гигантов, однако у нас имеются модели, которые пользуются повышенным спросом в Украине. Обращайтесь к нашим консультантам, которые всегда готовы помочь определиться с оптимальным вариантом спецтехники при имеющемся бюджете. Также возможны поставки машины с особыми параметрами под заказ (детали также можно уточнить у менеджеров).
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.