ТОП-15 кращих і надійних зернозбиральних комбайнів в Україні
Зернозбиральний комбайн – це складна і дорога техніка, в завдання якої входить зібрати урожай максимально ефективно, з мінімальними втратами і витратами ресурсів. Ось чому при виборі спецтехніки даного виду фермери враховують дуже багато моментів (особливості агротехніки вирощуваних культур, площі посівів, ландшафт місцевості і т. д.), а головне дивляться на наявність гарантії і надійність техніки. У даній статті ми розглянемо кращі на думку експертів з «Гидромаркета» моделі комбайнів, які продаються в Україні. При складанні рейтингу враховувалися технічні, експлуатаційні, функціональні властивості машини, її ефективність праці, вартість, популярність у споживачів, наявність представництв в країні виробника (сертифіковані точки продажів, станції техобслуговування, наявність запчастин), статистику продажів за останні роки.
Найпопулярніші серед українців комбайни
Case IH 8250 Axial Flow – це комбайн нового покоління А-класу, сконструйований для роботи на великих площах. Він може працювати за будь-якої погоди з різними культурами і в складних умовах. Машина має силовий агрегат потужністю 480-555 л. с., бак на 1200л палива та зерновий бункер на 14,5 л врожаю. Також вона отримала автоматизовану систему збору врожаю, модернізовану похилу камеру і двухрежимную безступінчату трансмісію з електричним перемиканням.
John Deere S700 – американець, який буквально напханий різними електронними та інтелектуальними системами, що спрощують експлуатацію спецтехніки. Комбайн має безліч налаштувань і режимів роботи, дисплей, зручну навігацію і управління, інноваційні системи очищення зерна, складання карти врожайності, автоматичного регулювання швидкості руху і багато чого ще.
New Holland ТС530 – багатофункціональна та універсальна машина для складання різних сільськогосподарських культур. Вона проста в експлуатації і обслуговуванні, економна, двигун на 138 конячок, в бункер міститься 3500л зерна. На комбайні встановлена система вибору оптимального режиму роботи, а також доступні різні опції.
Claas Lexion 8900 – один з найбільш потужних комбайнів на світовому ринку (790 л. с. в моторі). Німець володіє значними технічними параметрами, його бункер вміщує 18 тис. літрів врожаю, а новітні системи забезпечують найвищу продуктивність і ефективність роботи. Крім того, простора кабіна і комфортне робоче місце оператора знижують навантаження на нього до мінімуму. Доцільний при збиранні зернових різних видів на великих площах.
New Holland СR1090 – безсумнівно, одна з кращих моделей зернозбиральної техніки, яка користується величезним попитом серед землеробів не тільки України, але і всього світу. Вона оснащена потужним дизельним двигуном на 653 конячки, бункером на 14,5 тис. літрів, системою подвійного ротора (забезпечує мінімальне пошкодження врожаю і його втрати, продуктивність до 90т/ч.).
Claas Lexion 780 – найбільша машина в лінійці виробника, оснащена мотором на 625 к. с., автоматичною системою управління і багатьма сучасними гаджетами. Продуктивність комбайна становить 40-50т/ч, а в її бункер поміщається до 13,5 тис. літрів вмісту.
Case IH 9240 Axial – популярна зернозбиральна техніка з одним великим ротором, двигуном у 634 конячки, складним бункером на 14,4 тис. літрів і жаткою шириною 12,5 м. Комбайн здатний оперативно й ефективно зібрати урожай, залишаючи після себе чисте поле.
John Deere S690 –краща техніка з тих, що продається в Україні. Флагман американського бренду отримав однороторную систему обмолоту, силовий агрегат на 625 кінських сил, бункер на 14,1 тис. л, жатку шириною 12,2 м. Для моделі характерна висока продуктивність праці, ефективність і оперативність.
Нива – легенда радянського машинобудування, найвпізнаваніша марка. Сучасні машини від Нива отримали ергономічну кабіну, економний і довговічний двигун, прохідне шасі, модернізований подрібнюючий вузол і багато інших оновлень. У комплекті з комбайном йдуть різні адаптери для зміни робочого обладнання. Хороший вибір при обмеженому бюджеті.
Єнісей 1200 – випуск моделі стартував в 1981 році і триває досі, щоправда, з багатьма доробками та вдосконаленнями. Комбайн коштує недорого і це важливий його плюс. Крім того, він володіє достатньою продуктивністю, потужністю, надійністю, ремонтопридатністю. Комплектується різними аксесуарами, колісних і гусеничних шасі, здатний збирати врожай будь-якому грунті.
Полесье 575 – комбайн белорусского производства, предназначенный для небольших фермерских хозяйств. Машина компактная, манневреная, надежная, проходимая, эффективна в уборке влажного зерна, адаптируется для сбора различных культур. Отличается бюджетной стоимостью и совместимостью со многими импортными запчастями, высокой ремонтопригодностью.
AGCO Fendt Ideal 9T – один из крупнейших комбайнов мира. Как и вся техника из Северной Америки, этот комбайн отличается отличными технико-эксплуатационными характеристиками и высокой стоимостью. На нем стоит силовой агрегат на 560 л.с., бункер на 17 тыс.л, молотилка с парой роторов и колесно-гусеничный движитель. Машина отлично приспособлена для работы с большими площадями и в условиях повышенной влажности.
YTO 9909 – новинка украинского рынка спецтехники. Китайский комбайн зарекомендовал себя как простая, недорогая, экономная и эффективная машина для сбора зерновых культур. На нем установлен движок на 220 лошадиных сил, гибридная система обмолота, два ротора, бункер на 6 кубометров, барабан и жатка шириной 5,4м.
LOVOL GM80 – идеальная машина для небольших и труднодоступных участков. Она отличается компактностью, маневренностью, продуктивностью и очень доступной ценой. На ней стоит роторная система обмолота, мотор на 175 лошадок, жатка шириной в 3м, также в комплекте прилагаются сменные аксессуары и навески для расширения функционала. Страна происхождения – Китай.
Многие из представленных моделей комбайнов можно приобрести в компании «Гидромаркет». Обращайтесь к нашим консультантам для подбора оптимального варианта и оформления заказа.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.