Характерики гідромоторів: вибираємо необхідне обладнання для спецтехніки.
Познайомимося з цим обладнанням більш детально. Виділимо основні характеристики аксіально-поршнеєвих і шостьоренчастих Гідромоторів, Що допоможе легко підібрати відповідну модель для вашого спецтехніки.
Гідромотори: види, характеристики та особливості роботи
Гідромотор - це аналог двигуна, тільки для гідросистем. Він підвищує тиск робочого тіла і забезпечує його циркуляція по контуру. Внаслідок цього в дію наводяться виконавці: ковші, вила, Звужні щітки, крани-маніпулятори, автовишки та інше обладнання. Прості конструктивні рішення та широкий діапазон технічних характеристик гідромоторів дозволяють підбирати придатну модель обладнання для спецтехніки та вантажних машин відічованих та іноземних марок.
Класифікація гідромоторів
Між собою гідравлічне обладнання, представлене в цій категорії, відрізняється поруч параметрів, які стали основою його класифікації:
- Конструктивне рішення працівників. У гідромотори можуть встановлюватися поршні, шестерні, пластини. Найбільш поширеними у системах, які працюють під високим тиском, є поршневі моделі. Шосте обладнання відрізняється простим конструктивним рішенням, що робить його надзвичайно надійним і стійким в різних умовах експлуатації. Вивчивши характеристики поршневих гідромоторів і шестеренчастих моделей, ви зможете підібрати агрегат, здатний достойно зарекомендувати себе в конкретних експлуатаційних умовах.
- Робочий цикл обладнання. За один оберт вала може виконуватися один або декілька циклів. У першому випадку агрегат називають одноходовим, у другому — багаторядовим. Чим більше циклів здатний здійснити насос за одне обертання вала, тим більше його ефективності.
- Можливість коригування об'єму камери. Якщо гідромотори за один цикл замінюють постійну кількість робочої олії, то такі моделі називають постійною дією. Якщо у вас є можливість змінювати кількість рідини, то можна контролювати її.
- Можливість реверсивного руху. Вал в гідромоторах може обертатися в одному напрямку або в обох (за годинниковою стрілкою і проти неї). У першому випадку обладнання буде неререзивним, а в другому — реверсивним.
Інша класифікація полягає в русі робітників. Виходячи з цього параметра, агрегати можуть бути роторними і безроторними.
Які показники важливі для гідромоторів?
Фахівці виділяють основні характеристики гідромоторів:
- Кількість обертів за 1 хв, тобто частоту обертання. Агрегатів, які б працювали і на низьких, і на високих обертах одночасно, випускають небагато. Так і універсальність таких моделей викликає велике занепокоєння. Тому гідравлічні двигуни поділяються на дві категорії: тихі й швидкі. Перші можуть працювати з частотою 0,5-500 об/мін, а другі - 500-10 000 об годин.
- Крутий момент. За допомогою цього пункту можна визначити розмір робочої порожнини обладнання, а також зв’ язок дат, між всмоктуванням і нагнетуванням. Зверніть увагу, що моделі тихохідних навіть при мінімальних обертах можуть розвивати досить впевнені круті моменти.
- Сила. Однією з найважливіших характеристик гідромоторів ГМШ і поршневих аналогів. Визначає зв’ язок датування у вузлі і безпосередньо пов’ язаний з частотою обертання. Тобто чим більше обертів здійснює вал обладнання за одну хвилину, тим вище його вихідний потужність. Тому швидкохідні моделі агрегатів обираються для потужних гідравлічних систем.
Всі ці параметри подано у відповідному порядку у описі кожної моделі. Уважно вивчивши їх, ви зможете підібрати обладнання під умови експлуатації своєї техніки.
Принцип дії
Ми трохи познайомимося з конструктивним пристроєм цього вузла, і з його принципом дії. До складу будь-якого гідравлічним двигуном входять такі компоненти:
- корпус;
- Лінія всмоктування;
- Вісь нагнетання;
- вал;
- Робочі ланки, камери.
- Точки тверді, тверді.
Гідравічний двигун є елементом гідросистеми — замкненого контуру, по якому циркулює робоча рідина. Для нього використовують енергію, зняту з двигуна транспортного засобу за допомогою коробки і вала відбору потужності. Гідравлична олія потрапляє на лінію всмоктування. Воно має низький тиск. Працівник обладнання стискає олію, підвищуючи тиск, і передає її з лінії всмоктування на вихід — лінію нагнетання. Отже, в гідромоторі механічна енергія перетворюється на гідравлічну, і вона йде далі за системою, що приводить у дію навісні виконавці або інше додаткове обладнання.
Як вибрати гідромотор для техніки
Гідромотор є найдорожчим компонентом гідравлічної системи. Тому його вибір повинен бути дуже відповідальним і складним. І перше, з чого варто почати, так це з вибору виду агрегата:
- Шестирні моделі використовують як пристрій для виконання певних машин у спеціальному обладнанні. Йдеться про автопідйомників, сітківок, оприскаторів, розгонів. Часто їх комплектують із самосвалів, завантажувачів, екскаваторів. Простота конструктивного рішення позитивно вплинула на вартість агрегата.
- Аксиально-поршневі. Використовуються в мобільних технологіях, верстатах, пресах, які працюють під високим тиском з великим крутим моментом і частотою обертання. Переможно всі моделі реверсивні.
- Радіо-поршневі гідромотори Впроваджуються бурові та дробильні технології, конвеєри, верстати, преси. Вони відрізняються високою частотою обертання, надійністю і стабільністю роботи, реверсивністю обертання вала.
- Геороторними моделями Косилки, транспортери, дроби, транспортні засоби, комунальні прилади, розвантажувачі та інші машини, для роботи яких потрібен постійний обертовий момент, у тому числі низькошвидкісні режими.
Ще один вид гідравлічних двигунів — пластинчасті. Але вони не використовуються в гідросистемах завдяки низькому КПД та складному конструктивному розв’язанню.
Дізнатися більше про ці різноманітні гідромотори, їхні характеристики та ціни можна у теці Hydroolider. Продукція поставляє в будь-який регіон Білорусі, а також в країни СНГ і Європи. Якщо необхідно, зверніться за додатковою консультацією до менеджерів компанії, зв’язуйтесь з ними по телефону або у формі зворотного зв’язку.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.