Найбільші екскаватори у світі
Екскаватор – одна з найбільш популярних категорій техніки спеціального призначення у багатьох сферах народного господарства. Широко вони використовуються в житловому та комерційному будівництві, при зведенні доріг, огороджувальних, захисних конструкцій, у комунальній галузі та ін. На сучасному ринку ця спецтехніка представлена величезною різноманітністю виробників, експлуатаційних характеристик, дозволяючи підбирати оптимальні моделі під майбутні експлуатаційні умови. Це можуть бути міні-екскаватори, призначені для робіт в умовах обмеженого вільного простору, так і величезні машини, що поєднують у собі неперевершену продуктивність і потужність.
ТОП-10 екскаваторів-гігантів
Пропонуємо познайомитися з найбільшими екскаваторами, які представлені на світовому ринку:
- Bagger 293. Маса 14 200 тонн. Аналогів такій машині немає у всьому світі. На сьогодні представлений в єдиному екземплярі та внесений до Книги рекордів Гіннеса. Усього за добу роботи він здатний вирити котлован розміром зі стандартне футбольне поле глибиною 10 метрів. Особливість конструкції - величезне роторне колесо, на якому встановлено 20 ковшів, місткістю 15 м3 кожен.
- Caterpillar 8750 Dragline. Маса цього екскаватора становить 7500 тонн. Комплектується одним ковшем, місткістю 116 м3 та стрілою, довжиною 132,5 метра. Загальна довжина усієї машини – 90 метрів. Здатний працювати з вантажами масою до 350 тонн. Широке застосування одержав як шахтний екскаватор. Відрізняється неперевершеною надійністю та довговічністю служби – до дрібниць продумана кожна деталь.
- Caterpillar 7495 HF. Маса спецтехніки – 1435 т. Належить до канатних моделей. Комплектується ковшем, місткістю 67 м3. Здатний завантажувати самоскиди ультра-класу всього за 3 заходи. Загальна вантажопідйомність 109 тонн. Це перша габаритна модель від бренду Caterpillar, в якій реалізована система енергетичної рекуперації, що дозволяє заощаджувати до 50% потужності в процесі підйому та опускання ковша.
- Caterpillar 6090 FS. Маса екскаватора 980 т. Це вже гідравлічна модель, здатна практично забезпечувати швидкість завантаження до 9000 тонн за 1 годину роботи. В дію машина наводиться двома дизельними силовими агрегатами на 16 циліндрів кожен. У стандартне оснащення входить зворотна лопата обсягом 52 м3. Максимально допустимий вертикальний виліт стріли становить понад 20 метрів.
- Hitachi EX8000-6. Екскаватор експлуатаційною вагою 837 тонн. Це одна з останніх розробок японського бренду. Активно використовується у гірничодобувній галузі, зокрема при розробці вугільних покладів. Комплектується ковшем, об'ємом 40 м3 і здатний працювати з вантажами масою до 75 тонн. Робочий ресурс – не менше ніж 9000 годин. Оснащений безліччю автоматичних опцій, малошумний у роботі, комфортний для оператора.
- Liebherr R 9800. Маса екскаватора – 810 тонн. Як і попередня модель, орієнтований на роботу у гірничодобувній галузі. Здатний завантажувати в 3 підходи 200-тонні тягачі завдяки місткому ковшу (об'єм 42 м3). Вирізняється високою продуктивністю. Але й ціна такої роботи буде суттєвою – 20 тисяч літрів палива за добу роботи.
- Комацу PC8000-6. Маса цього гідравлічного екскаватора кар'єрного типу складає 722 тонни. У лінійці японського бренду є найпродуктивнішою моделлю. Поряд з величезними габаритами та гусеничним шасі, машина відрізняється високою маневреністю, підвищеною стійкістю при роботі з важкими гірськими породами. У стандартну комплектацію входить ківш місткістю 42 м3.
- Liebherr R 996 B. Ще одна великогабаритна та високопродуктивна модель у каталозі німецького виробника. Маса - 672 т. Висока ефективність роботи обумовлена продуманою конструкцією, рівномірним розподілом механічних навантажень, потужним силовим агрегатом (3000 кінських сил). Комплектується ковшем на 36 м3. Легко та ефективно розрізає ґрунти різної щільності.
- Caterpillar 6060. Маса машини - 570 т, що істотно нижче за вищеописані моделі від даного бренду. Але все ж таки це величезний екскаватор, вантажопідйомністю до 61 тонни і з ковшем, здатним за раз переміщати 34 м3сипких матеріалів. Як і аналоги, комплектується двома дизельними двигунами, але вже на 12 циліндрів. Без дозаправки може працювати доба, споживаючи до 13 тисяч літрів палива.
- Hitachi EX5600-6. Замикає нашу ТОП-10 екскаватор японського бренду масою 537 тонн. Стандартно комплектується ковшем на 34 м3. Максимально можлива глибина копання машини – 8,8 метра, а вивантаження – до 19,7 метра. Широке застосування отримав у кар'єрах, гірничодобувній галузі, що підходить для видобутку дуже щільних порід.
Надійні екскаватори для будь-яких робіт у продажу «Гідромаркет»
Компанія Hydromarket пропонує покупцям нереально широкий вибір нових, надійних екскаваторів під будь-які експлуатаційні умови. У нашому каталозі товарів ви також можете знайти моделі, які можна по праву віднести до найбільших у світі. Зверніть увагу: також передбачено можливість оформлення замовлення на спецтехніку за каталогами виробників. Наша компанія є офіційним представником на території України таких світових брендів, як Caterpillar, Hitachi, Liebherr, Komatsu та ін. А це означає, що ви зможете придбати оригінальну, сертифіковану спецтехніку на максимально вигідних умовах.
Умови співробітництва пропонуємо індивідуально обговорити із менеджерами компанії. Також до них можна звернутися за компетентними консультаціями та допомогою у виборі оптимальної моделі екскаватора під ваші експлуатаційні умови. Дзвінки та повідомлення приймаються у зручний для клієнта час.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.