Продаж оприскувачів в Україні
Купити оприскувач в Україні
Оприскувач, купити який у Києві та Україні можна, не виходячи з дому, пропонується у дивовижному асортименті. Завдяки цьому кожен землероб, незалежно від розміру оброблених угідь, зможе знайти оптимальну модель. Вся спецтехніка, призначена для обприскування насаджень, різниться між собою:
- способом пересування – розрізняють моделі самохідні, начіпні, причіпні, напівпричіпні, ручні);
- особливостями конструкції, зокрема розподільчого механізму, що може бути вентиляторним або штанговим;
- ступенем розпилення розчину по оброблюваних посівах – бувають моделі звичайні (стандартні), малооб'ємні та ультрамалооб'ємні;
- призначення – розрізняють універсальну техніку та таку, що має вузьку спеціалізацію;
- масогабаритами;
- техніко-експлуатаційними параметрами.
Перш ніж купити агрегат, потрібно ретельно вивчити кожен варіант машини, їхню сферу застосування, а при виникненні труднощів варто звертатися за допомогою до фахівця.
Широкий асортимент оприскувачів
Якщо ви вирішили придбати оприскувач, то перше, що потрібно зробити, це вибрати тип агрегату. Різні типи спецтехніки відрізняються мобільністю, маневровістю, продуктивністю, умовами експлуатації тощо. Розрізняють моделі:
- самохідні - високопродуктивні машини, що мають власне шасі та силовий агрегат, гідравліку, установку розпилення розчину, кабіну з робочим місцем для оператора; це найдорожчий тип спецтехніки, але при цьому найзручніший у застосуванні;
- причіпні та напівпричіпні – буксируються тракторною технікою відповідних можливостей; мають раму з колісним рушієм, розпилювальну установку; активуються гідросистемою тягової машини;
- садові - обладнання, яке має шасі та малопотужний двигун, штовхається вперед людиною;
- ручні - агрегати для домашнього використання, які не мають рушія, а переносяться користувачем, наприклад у вигляді ранця.
Який би агрегат вам не знадобився, знайте, ви точно його знайдете у нашому онлайн магазині!
Нові та вживані оприскувачі – які краще?
Як будь-яка спецтехніка, машини для оприскування рослин продаються новими та вживаними. Враховуючи, що перші коштують дорожче, багато потенційних покупців замислюються про купівлю вживаного оприскувача. Провідні фахівці не рекомендують так робити, оскільки у вживаних моделей:
- частково витрачено ресурс та зношені вузли;
- немає гарантії з обслуговування на СТО;
- коротший термін служби;
- часто трапляються поломки та простої;
- більш висока результативність при меншій витраті ресурсів;
- є історія, найчастіше – негативна (перепустка планових ТО, застосування неоригінальних запчастин та неякісних розхідників, перевантаження, експлуатація в невідповідних умовах тощо).
Якщо ви хочете заощадити на покупці, вибирайте нові агрегати вітчизняного виробництва або з Китаю. Також придивіться до продукції невідомої марки, адже часто бренди встановлюють додаткову націнку – за ім'я. А ще – звертайтесь до дилерів, які завжди пропонують максимально вигідні умови покупки.
Скільки коштує оприскувач в Україні?
На оприскувач ціна встановлюється під впливом різних факторів, знаючи які можна добре заощадити. Насамперед вартість спецтехніки залежить від наступного:
- типу машини для оприскування;
- особливостей її конструкції та роботи;
- функціоналу та додаткових опцій;
- техніко-експлуатаційних параметрів;
- матеріалів виготовлення ключових та допоміжних вузлів;
- сумісності з різноманітною тяговою технікою;
- стани (новіший або вживаніший);
- виробника - його популярності, присутності та частки на ринку, репутації;
- тривалості гарантії та місця обслуговування;
- регіону походження (вітчизняна та імпортна машина, якщо імпортна, то звідки – з Америки, Азії, Європи);
- відносин продавця з виробником, наявністю посередників у ланцюжку, умов постачання, цінової політики.
Якщо вас цікавить найкраща ціна на обприскувач і якісний товар, здатний прослужити вам не один сезон, то звертайтеся в «Hydromarket».
Особливості різних моделей оприскувачів
Напівпричіпні та навісні моделі агрегатуються трактором відповідних параметрів та підходять для обробки невеликих площ (до 1000 га). Такі агрегати мають компактні габарити та високу маневровість. Їхній бак може вмістити 600-800 л, а ширина проходу становить 12-18 м.
Причіпний оприскувач більш потужний, тому його доцільно купувати при сільськогосподарських угіддях площею понад 10000 га. Вони високоефективні в роботі, захоплюючи при проході 24-36 м землі з посівами, а їх бак може вмістити 2-4 кубометри рідини, що розпилюється. Вартість таких моделей є досить низькою, що є секретом популярності її серед українських фермерів. Однак варто пам'ятати, що у них невеликий кліренс, через що їм складно обробляти високорослі рослини (вони ушкоджуються, внаслідок чого втрачається частина врожаю).
Самохідні машини найдорожчі, але при цьому вони найбільш зручні у використанні. Це повністю автономні комплекси, здатні ефективно працювати на площах понад 10000га. Сильними сторонами спецтехніки є високий кліренс (до 1,5 м), відсутність необхідності проводити монтаж/демонтаж робочого обладнання, хороша продуктивність та маневровість. А ось головним недоліком є висока вартість машини.
Кращий магазин оприскувачів
Продаж оприскувачів та іншої сільськогосподарської техніки є пріоритетним напрямком нашої діяльності. Своїм клієнтам ми пропонуємо:
- величезний вибір спецтехніки, а також запчастин та аксесуарів до неї;
- тільки оригінальний та новий, 100% якісний товар з усіма документами, що це підтверджують;
- наявність більшості позицій з каталогу складі, запас якого регулярно оновлюється;
- професійне обслуговування у власних сервісних центрах (у Києві, Харкові, Одесі);
- найкращі ціни в країні (завдяки дилерським відносинам з виробниками) та додаткові знижки;
- різні варіанти оплати та доставки в межах України та за кордон.
Якщо ви хочете оформити покупку або поставити запитання, то телефонуйте нашим менеджерам або пишіть їм в он-лайн чат.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.