ТОП-5 найкращих міні-тракторів в Україні
При обробці різноманітних сільськогосподарських угідь, роботі в приватних домогосподарствах на фермі неможливо обійтися без спеціалізованої техніки, зокрема тракторів. Вони дозволяють механізувати більшу частину робіт, зокрема ґрунтообробку, посадку та збирання врожаю, його перевезення, заготівлю фуражу, сіна та багатьох інших. У роботі на невеликих полях та фермерських господарствах, городах оптимальним помічником людини стануть міні-трактори. Завдяки компактній та економній витраті палива, невисокій ціні, гарній функціональності, надійності та стабільності служби вони заслужили високе визнання серед приватних осіб та аграріїв.
Зараз докладніше зупинимося на тому, яким має бути міні-трактор для роботи в невеликому фермерському господарстві, а також наведемо п'ятірку найкращих моделей техніки, яка чудово зарекомендувала себе на практиці.
Коротке знайомство з міні-тракторами
У категорії міні-трактори представлені малогабаритні машини, потужність яких знаходиться в діапазоні від 12 до 50 л. с. Дана техніка покликана виконувати ті ж виробничі завдання, що й великі трактори, тільки в меншому обсязі та з меншим зусиллям. Вони можуть агрегатувати різними видами навісного, причіпного, напівпричіпного обладнання, що значно розширює сферу застосування. Найчастіше міні-трактори використовують для виконання наступних робіт:
- обробіток ґрунту: оранка, культивування, внесення добрив, посадка культури, обприскування, збирання врожаю;
- транспортування різних категорій продукції;
- заготівля сіна, покос трави, фуражування, роздача кормів;
- очищення території від сміття, залишків будівельних матеріалів, а в холодну пору року - від снігу та ін.
Оптимальним варіантом для невеликих фермерських господарств будуть міні-трактори з потужністю від 24 л. с. і вище. Для домашнього застосування підхідним варіантом буде техніка, оснащена силовими агрегатами потужністю від 12 до 24 л. с. Вона ефективно впорається з різноплановими роботами, зокрема й перевезенням вантажів, масою 0,5-1,0 тонни. Також хочемо звернути увагу на той момент, що більшість міні-тракторів йде з відкритою кабіною. Але, якщо ви підбираєте модель для цілорічного використання, то більш слушним варіантом буде придбати машину з повноцінною закритою кабіною. На більшість міні тракторів такі кабіни можна встановити додатково.
Знайомимося з найкращими моделями міні-тракторів
Якщо для вас є актуальним питання купівлі міні-трактора, то рекомендуємо звернути вашу увагу на наступні моделі техніки:
- DW 84CX 4х4 ZN1105N.
- Xingtaiм244 FHL.
- MITSUBISHI MT14.
- DongFeng 244 DN.
- Foton TE-244.
Розглянемо кожну модель докладніше.
DW 84CX 4х4
Одна з останніх новинок на ринку України побудована на базі трактора DW 154 CX. Фахівці внесли суттєві зміни до конструкції машини, тим самим збільшивши комфорт в експлуатаційному процесі. Серед відмінних моментів даної техніки варто виділити:
- надійний дизельний двигун з безпосереднім упорскуванням, водяним охолодженням та електростартером потужністю 17 л. с.;
- гальмівний механізм барабанного типу, восьмиступеневу коробку перемикання передач: 6 вперед та 2 назад;
- збільшені передні колеса, великий діаметр задніх коліс у комплексі з повним приводом забезпечують підвищену прохідність техніки;
- наявність додаткових крил на передніх та задніх колесах забезпечують гарний захист водія від бруду;
- гідравлічні важелі для більш швидкого та зручного перемикання передач;
- комфортне сидіння для оператора, дзеркала заднього виду; наявність як передньої фари, так і ліхтаря заднього ходу;
- стабільний запуск двигуна навіть у холодну пору року.
Всі ці особливості дозволяють з упевненістю говорити, що дана техніка стане оптимальним варіантом під час роботи в будь-якому фермерському господарстві.
Xingtaiм244 FHL
Міні-трактор від китайського виробника потужністю 24 л. с., який вже неодноразово довів свою високу ефективність та зручність на практиці. Серед відмінних моментів варто виділити:
- надійний, економний двигун, який за тяговими характеристиками не поступається трактору Т-40, стабільність запуску взимку не перегрівається влітку;
- наявність гідропідсилювача керма значно спрощує керування, підвищує маневровість;
- економічна витрата палива у комплексі з 17-літровим баком гарантує тривалу автономну роботу;
- якісні галогенні фари дозволяють використовувати техніку навіть уночі;
- може працювати разом із навісним обладнанням, масою до 420 кг.
За ціною це один із найбільш бюджетних варіантів у нашій добірці. Із недоліків власники техніки виділили нерегульовану спинку сидіння водія.
Mitsubishi MT14
Дана модель від відомого японського виробника техніки стане гарним варіантом при роботі як у приватних домогосподарствах, так і в невеликих фермах. З відмінних моментів у цій моделі виділимо:
- надійний трициліндровий дизельний двигун з водяним охолодженням та свічками розжарення потужністю 19 л. с.;
- повний привід, механічна коробка перемикання передач на 6 передніх та 2 задніх передачі з двома зниженими рядами, роздільними гальмами, гідросистемою, блокуванням диференціалів;
- тришвидкісний вал відбору потужності забезпечує стабільну роботу з різним навісним обладнанням;
- досить висока швидкість пересування: до 25 км на годину;
- економне споживання палива (1 - 3 літрів за годину), паливний бак на 22 літри.
Дана модель також порадує високим комфортом та зручністю в роботі, мінімальну стомлюваність оператора навіть за тривалої роботи.
Dongfeng 244
Одна з найпопулярніших моделей в асортименті китайського виробника. Добре покажуть себе при роботі на ділянках, площею до 15 га. Серед основних особливостей виділимо:
- трициліндровий дизельний двигун потужністю 24 л. с.;
- великі широкі колеса, посилений передній міст, що забезпечує підвищену прохідність у різних умовах;
- гідравлічне кермо значно підвищує комфортність роботи;
- дозволяють встановлювати навісне обладнання, вагою до 430 кг, присутні 4 передні противаги по 80 кг кожен;
- можливість придбати цей міні-трактор як із закритою кабіною оператора, так і з відкритою.
З недоліків власники такої техніки відзначають необхідність повного знімання капота в процесі обслуговування або ремонту.
Foton TE-244
Один із найпотужніших міні-тракторів у нашій добірці. Комплектується чотиритактним дизельним двигуном об'ємом 1,5 літра з трьома циліндрами, що видають 24 л. с. із водяним охолодженням. Серед інших відмінних моментів виділимо:
- чотиришвидкісна трансмісія: 4 передачі вперед та 4 назад, наявність опції підвищення та зниження передачі;
- наявність підсвічування на задньому підвісі, що значно полегшує роботи у темний час доби, а також при задньому ході;
- високу прохідність, здатність долати ями, бордюри: забезпечується повним приводом, великими колесами (12 дюймів передні 24 дюйми задні), гарним дорожнім просвітом (320 мм);
- великий вибір навісного обладнання: картоплесаджалки та картоплекопалки, граблі, газонокосарки, підгортачі, борони, ґрунторізки та ін.;
- великі дзеркала заднього виду, комфортне продумане крісло водія з підлокітниками.
З недоліків користувачі виділили відсутність спідометра на панелі приладів.
Докладніше з цими та іншими моделями міні тракторів можна ознайомитись у каталозі товарів компанії «Гідромаркет». Серед представленого асортименту ви підберете нову, сертифіковану техніку, яка відмінно покаже себе в робочих умовах і повною мірою відповідатиме вашим запитам за ціною. Фахівці компанії нададуть додаткові консультації та компетентну допомогу у виборі на перший запит.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.