Де використовується гідравлічний двигун?
Гідравлічний двигун - один з різновидів гідрообладнання, призначеного для перетворення енергії рідинного потоку в механічне зусилля веденої ланки - валу, штока. У своїй більшості йдеться про момент, що крутить, який знімається з вихідного валу. Сучасні виробники пропонують світовому ринку величезну різноманітність конструктивних рішень та типів даних агрегатів, що дозволяє легко підбирати індивідуальні рішення для роботи в будь-яких виробничих умовах. Але, незалежно від модифікації, всі гідродвигуни працюють по тому самому принципу: на виході ви отримуєте механічну енергію, яку можна буде використовувати для приводу різних систем і механізмів.
Зараз детальніше познайомимося з перевагами даного обладнання, а також основними областями його застосування.
Основні переваги гідродвигунів
Дуже широка сфера застосування гідравлічних двигунів - це результат ряду більш ніж вагомих переваг даних агрегатів. Вони стали більш ніж повноцінною заміною електричним аналогам завдяки наступним перевагам:
- Невеликі масогабаритні показники. Розміри гідродвигунів у середньому в 3 рази менше, ніж електричних аналогів за рівної потужності. При цьому їх маса буде меншою в 15 разів, що значно спрощує перевезення та використання пристроїв.
- Широкий діапазон регулювання частоти обертання волів. Дозволяє на практиці використовувати обладнання для виконання різнопланових робіт.
- Несприйнятливість агрегатів до частих пусків та зупинок. Тут немає пускових струмів, характерних електродвигуном, що продовжує період служби.
- Можливість використання спільно з механізмами, що працюють у високонавантажених режимах. Це ті пристрої, які працюватимуть до упору.
- Можливість регулювання робочих параметрів, зокрема моменту, що крутить, в широкому діапазоні. Забезпечується шляхом зміни тиску робочого потоку.
Єдиний момент, який може віднести до недоліків, це те, що гідравлічні двигуни працюють виключно спільно з насосною станцією. Всі ці особливості безпосередньо впливають на область застосування обладнання.
Області, де гідродвигуни отримали найбільше застосування
Гідравліка та гідродвигуни, зокрема дозволяють вирішувати безліч виробничих завдань, що стоять перед людиною. Сьогодні дані пристрої можна повсюдно побачити у системах автоматизації різноманітних процесів на підприємствах, у техніці спеціального призначення, сільському господарстві, нафтогазовій, космічній галузі, авіації. Масове застосування вони отримали й на вантажних автомобілях із розширеними функціональними можливостями.
Ось тільки кілька варіантів машин і механізмів, де гідродвигуни не мають аналогів щодо ефективності роботи:
- шнекові навантажувачі;
- машини для розкидання піску, мінеральних та органічних добрив;
- снігоприбиральна, комунальна техніка;
- дробарки деревних решток, гірських порід;
- крани, автовежі, гідравлічні лебідки та ін.
Якщо говорити про лінійні гідродвигуни, зокрема гідроциліндри, то вони повсюдно використовуються в самоскидних кузовах, причепах і напівпричепах, системах рухома підлога, гідроліфтах та ін.
Але все ж таки, треба розуміти, що сфера застосування гідродвигунів безпосередньо залежить від їх конструктивного рішення та робочих можливостей.
Особливості гідродвигунів в одноразової та багаторазової дії
Залежно від того, скільки робочих циклів може здійснити агрегат за один оберт приводного валу виділяють гідродвигуни 2 типів:
- Одноразової дії. Вирізняються простим конструктивним рішенням. Пристрої можуть працювати з тиском до 35 МПа та частотою обертання до 2000 об/хв. Широке застосування отримали в поворотних вузлах конвеєрів, на будівельній техніці з платформами, що обертаються (як варіант, башта автокрана), на виробничих лініях, що переміщують сипучі матеріали й рідинні суміші.
- Багаторазової дії. Тут уже конструктивне рішення робочих камер складніше. Зате за один оборот валу витискувач здійснює кілька робочих циклів. Завдяки механізму розподілу рідини такі агрегати можуть одночасно підключатися до кількох виконавчих механізмів, що потребують різних робочих параметрів. Насправді такі пристрої отримали застосування на великих виробництвах. З їхньою допомогою наводяться на дію промислові верстати, преси, які у навантажених режимах. Також дані агрегати нерідко встановлюється на будівельну та дорожньо-будівельну техніку, бурові та дробильні машини, конвеєри та ін.
Щоб детальніше познайомитися з різноманітністю гідравлічних двигунів та підібрати відповідну модель під майбутньою робочою умовою, зайдіть у каталог товарів «Hydromarket». Тут увазі покупців представлений величезний асортимент нових сертифікованих агрегатів у широкому діапазоні конструктивних рішень та технічних характеристик. Це продукція від провідних світових виробників, яка чудово покаже себе в робочому процесі.
Завдяки відсутності націнок та переплат ви зможете купити гідродвигун в Україні за максимально вигідною ціною та з офіційними гарантіями.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.