Види навісного обладнання на навантажувач
Навантажувачі - одна з найпоширеніших категорій техніки спеціального призначення, що отримала дуже широке. Застосування під час виконання різнопланових робіт. Вони стануть надійним помічником людини у дорожньому будівництві, зведення будівель та споруд, комунальному, складському, лісозаготівельному господарстві, на виробничих підприємствах і не лише. Широкі функціональні можливості забезпечуються шляхом застосування навісного обладнання. Зараз познайомимося докладніше з основними різновидами виконавчих механізмів, які можуть встановлюватися на навантажувачі.
Основні різновиди навісів на навантажувач
Сучасні виробники навісних пристроїв пропонують понад 1000 різних найменувань, які можна встановлювати на вилкові та фронтальні навантажувачі. І кожна з цих категорій представлена величезною різноманітністю модифікацій. Це означає, що ви зможете легко підібрати потрібне рішення під свої робочі умови. Ось тільки основні категорії:
- Захвати. У цій категорії представлені моделі, здатні працювати з рулонами, бочками польотами, вилами стосами, картонними коробками, пористими блочними вантажами, шинами, бетонними блоками. Також у продажу можна знайти багатопалетні захоплення, здатні одразу захоплювати до 8 палет з однаковими габаритами. Завдяки такому широкому розмаїттю техніка ефективно впорається з переміщенням певних категорій вантажів, гарантуючи їх збереження та безпеку робіт.
- Подовжувачі вил, телескопічні вила. Такі механізми оптимальне рішення при роботах з вантажами великої довжини. Вони ефективно впораються із розвантаженням продукції з одного борту транспортного засобу, мінімізують пошкодження продукції. Також можливо забезпечити з їх допомогою складування відповідно до такої системи, як подвійна глибина. Також можна підібрати й розширювачі каретки, яка працює за аналогією з подовжувачами, але тільки збільшують ширину захвату.
- Кран-балки. Такі пристрої перетворюють класичний навантажувач на мобільний кран для складування негабаритної продукції. Можуть встановлюватися або на каретку, або на вила. Конструктивно можуть бути виконані у вигляді телескопічної стріли, що дозволяє змінювати кут нахилу, консольного крана або вертикальної секції.
- Механізм бічного усунення. Призначений для бокового усунення каретки, що дозволить працювати з вантажами в умовах обмеженого вільного простору. При цьому мінімізується зношування рухомих елементів. Також до цієї категорії можна віднести й ротатори, які здатні нахиляти каретку під різним кутом у поперечному положенні, що підвищує зручність роботи з сипучими та рідкими вантажами.
- Товкачі та зіштовхувачі вантажів. Перші переважно використовуються при завантаженні або вивантаженні товарів із системою «подвійної глибини». Своєю чергою, зіштовхувачі підвищують продуктивність робіт і мінімізують тимчасові витрати на них у разі навантаження/вивантаження листових піддонів. Також вони активно використовуються при роботах із цементом та іншими матеріалами в мішках, сільськогосподарською продукцією.
- Стабілізатор вантажу. Це свого роду верхній притиск, що фіксує нестійкий виріб у стосах під час їх переміщення. Особливо це актуально при роботі з крихкими виробами, товарами, складеними в чарки.
- Штирі. Це ще один різновид захоплення, призначений для роботи з навантаженням, вивантаженням, переміщенням виробів циліндричної форми з отвором у середині: лінолеум, килими, рулони тканин, будівельні рулонні матеріали, барабани та ін.
- Ковші. Залежно від модифікації це можуть бути вироби для переміщення сипучих вантажів, моделі для виконання нескладних землерийних робіт, роботи з металобрухтом, будівельним сміттям та ін.
- Комунальні щітки різних видів, зокрема з бункерами, обприскувачами, поливальними системами. Дозволяють використовувати техніку при прибиранні міських вулиць, дворових територій, паркувань, складських та виробничих приміщень.
- Снігоочисники, відвали для снігу. Стануть незамінним помічником комунальних служб при прибиранні доріг та територій у зимову пору року. Додатково на навантажувач можна встановити піскорозкидач, який автоматизує розподіл поверхнею доріг протиожеледних складів.
До інших видів навісного обладнання, яке може встановлюватися на навантажувачі, можна віднести різноманітні гаки, перекидачі піддонів, бункери, траверси акумуляторних батарей, підйомні робочі майданчики, скребки та багато іншого. Основне завдання потенційного покупця — правильно зорієнтуватися у такому розмаїтті навісів та підібрати ті, які будуть оптимальними саме у ваших робочих умовах.
Найкращі умови для замовлення навісного обладнання для навантажувача
Компанія «Гідромаркет» пропонує покупцям з України та країн Європи величезний вибір навісного обладнання для фронтальних та телескопічних навантажувачів різних модифікацій у широкому діапазоні цін. Ви зможете легко зорієнтуватися у різноманітності представлених моделей завдяки наявності детального опису та технічних характеристик. Також можете звернутися за додатковими консультаціями до фахівців компанії. Вони допоможуть підібрати модель навісу, яка буде оптимальна саме у ваших робочих умовах, порадує функціональною, надійною, стабільною та довговічною службою. На всі моделі надаються офіційні гарантії та є сертифікати відповідності.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.