Модельний ряд гусеничних тракторів CAT
Caterpillar Inc. - Відома американська машинобудівна компанія, що спеціалізується на випуску будівельної та гірничодобувної техніки. На сьогодні в асортименті цього бренду широко представлені землерийні, транспортні машини, обладнання для будівництва будівель та споруд, доріг, дизельні силові агрегати, енергетичні установки та багато інших товарів. На даний бренд сьогодні працює понад 480 заводів у більш ніж 50 країнах світу на 5 континентах. Зараз познайомимося докладніше з найкращими гусеничними тракторами САТ, їх особливостями та технічними характеристиками.
Трохи про бренд Caterpillar
Свою історію на ринку американська корпорація розпочала у 1886 році з виробництва комбайнів. Поступово вона розвивалася освоювала нові технології, почала розширювати асортимент товарів, що випускаються. І наступне, на чому було зосереджено акцент виробника — на гусеничних тракторах. Навіть сама назва компанії походить від слова гусениця (англійською гусениця звучить як caterpillar). З 1908 року компанія стала випускати трактори не так на дизелі, але в бензині. Вже в ті роки техніка стала надзвичайно популярною не тільки в Америці, а й у багатьох країнах Європи. Під час першої світової війни основний акцент виробник зробив на виконанні військових замовлень.
Посилений розвиток компанії припав на повоєнні роки. Асортимент товарів став розширюватися дуже швидко, поповнюючись високотехнологічними комбайнами, розкидачами добрив, обприскувачами, тракторами, оснащені спеціальним кормозаготівельним обладнанням. Завдяки частковій заміні сталевих компонентів гусениць більш легким та технологічними сплавами, виробнику вдалося мінімізувати навантаження на ґрунт, тим самим зробивши техніку ще зручнішою та високотехнологічнішою в роботі. Вже після 2000-х років бренд зробив основний акцент на виробництві будівельних машин, у тому числі самоскидів, трамбувальників, асфальтоукладальників. Суттєва зміна відбулася і в гусеничних тракторах: виробник трансформував їх під роботи на будівельних майданчиках.
Лінійки гусеничних тракторів САТ
Сучасні трактори на гусеничному ходу від американського бренду Caterpillar оснащуються потужними силовими агрегатами із турбокомпресорами. Передова підвіска гарантує максимальну плавність ходу, що пом'якшує всі нерівності поверхні й дозволяє техніці спокійно переміщатися навіть по нестабільних, в'язких ґрунтах. Найбільшою потрібністю серед сучасних споживачів користуються такі 3 лінійки гусеничних тракторів САТ:
- МТ800С.
- D5H.
- МТ700
Розглянемо кожен варіант докладніше.
Трактор МТ800С
МТ800С - серія тракторів Caterpillar, адаптована для експлуатації в умовах підвищеної інтенсивності та на складних ділянках. У цій лінійці представлені 4 моделі: МТ845Е, МТ855Е, МТ865Е, МТ865С. Хочемо звернути вашу увагу на те, що серія МТ800Е – це модифікована лінійка МТ800С із силовими агрегатами підвищеної потужністю – аж до 400-637 л. с. Експлуатаційна маса таких машин може досягати 22 т. При цьому вони можуть підіймати та переміщати вантажі масою до 14 т.
Виробник впровадив у цю лінійку передову інтелектуальну систему, що забезпечує можливість перемикання передач без натискання на педаль зчеплення. Керувати навісним обладнанням оператор може як із кабіни трактора, так і з центру, що реалізовано шляхом єдиної системи керування.
Гусеничний трактор D5H
D5H – це класичне рішення, що поєднує в собі високу надійність та довговічність агрегатів, що гарантується численними випробуваннями, які проводять виробника. Також свою стабільність та функціональність цей трактор довів і на практиці. Комплектується така машина потужним дизельним двигуном на 102 квт. У комплект поставки входить також місткий передній відвал, об'ємом 3 куба, довжиною 4 м і висотою 1 м. Оптимальне поєднання ходових характеристик та габаритів забезпечили машині підвищену маневровість, досить високу швидкість переміщення, попри наявність гусеничного шасі. Повна експлуатаційна маса такої машини складає 15,8 т.
МТ700 Катерпіллер
У цій лінійці також представлено кілька модифікацій гусеничних тракторів: МТ700Е, МТ700С та МТ700D, МТ765Е, МТ755Е та МТ 775Е. Всі вони поєднують у собі завидні технічні характеристики та високий рівень адаптованості під виконання складних та трудомістких завдань на будь-яких типах ґрунтів. Багато в чому це забезпечується підвищеною тяговою потужністю. Більш ніж гідне застосування така техніка знайде в сільському господарстві, лісозаготівельній галузі, гірничодобувній промисловості, кар'єрах, дорожньому будівництві. Нерідко трактори з цієї лінійки використовують як навантажувачі.
Щоб детальніше познайомитися з різноманітністю та технічними характеристиками тракторів на гусеничному ходу від американського бренду, пройдіть у каталог товарів компанії «Гідромаркет». Всі моделі мають докладний опис, ознайомившись з яким ви зможете легко підібрати відповідну модель під майбутні робочі умови. Також рекомендуємо за необхідності звернутися за додатковими консультаціями та професійною допомогою у виборі до фахівців компанії. Це можна зробити телефоном та через сервіси онлайн зв'язку в будь-який зручний для себе час. На всі позиції з каталогу надаються офіційні гарантії, сертифікати відповідності.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.