Як правильно вибрати трактор Б/У
Купівля трактора - це завжди досить дороге і клопітке рішення. Мало того, що необхідно зорієнтуватися в асортименті ринку, то ще треба підібрати рішення, яке відповідатиме бюджету, виділеному на таку покупку. На жаль, невеликі фермерські господарства, підприємці-початківці, приватні особи не можуть дозволити собі придбання нової машини. Та й за нинішніх умов варіант купівлі дорогої техніки в кредит також викликає глибокі сумніви.
І тоді цілком логічним рішенням буде купівля б/в трактора. Такі машини коштують значно дешевше, ніж нові аналоги. Саме цей момент і привертає особливу увагу покупців. Але тут дуже важливо підійти до цього процесу максимально комплексно та професійно, інакше є ймовірність отримати трактор, який зламається вже найближчим часом, вимагаючи дорогого ремонту, а то й зовсім покупки нового. Тож на які моменти у процесі вибору вживаної спецтехніки варто звернути особливу увагу, щоб потім не пошкодувати про таке придбання? Зупинимося у цьому аспекті докладніше.
Моменти, на які варто звернути особливу увагу при виборі трактора
Фахівці розробили низку рекомендацій для тих, хто планує купити б/в трактор. Наслідуючи їх, ви мінімізуйте ризики в процесі придбання уживаних машин. Як результат придбана спецтехніка порадує вас тривалою, функціональною та стабільною службою саме у ваших робочих умовах.
Отже, щоб купити трактор з мінімальною часткою ризику необхідно:
- Уважно оглянути стан силового агрегату. На ньому повинні бути відсутні сліди протікання машинної оливи, палива, рідини з охолоджувальної системи. Якщо подібне буде виявлено, то висока ймовірність, що вже найближчим часом на вас чекає дорогий ремонт.
- Перевірити, наскільки добре працює гальмівна система. Якщо трактор перебуває у нормальному стані, то гальмівна система працюватиме без ривків, плавно призводячи до зупинки. На спуску на підйомі техніка повинна залишатися нерухомою при вимкненому силовому агрегаті. при візуальному огляді стрічки та гальмівні колодки повинні бути на невеликій відстані від барабанів. На них не повинно бути слідів олії.
- Ходова система. Якщо говорити про самі колеса, то повинні бути всі гайки, якими вони кріпляться до маточини. Відсутність навіть однієї з них може стати причиною аварії в експлуатаційному процесі. Шини повинні мати чіткий, виражений протектор, не бути зношеними, не мати пошкоджень, розшарування на каркасі. Також шини повинні тримати тиск, оптимальний для даного класу та моделі трактора. Від цього параметра безпосередньо залежить зручність та простота управління.
- Оцініть зручність та легкість кермового управління. Кермо трактора повинне провертатися вліво та вправо з мінімальними зусиллями. В іншому випадку висока ймовірність неправильного регулювання передніх коліс. Так в цьому випадку вам доведеться додатковий ремонт, нехай і недорогий, що передбачає регулювання поперечних кермових дуг.
- Важіль перемикання швидкостей повинен також переміщатися досить плавно, без сторонніх звуків. Так, досить старі моделі вимагають певного зусилля при перемиканні передач, але наявність скреготу, заклинювання - це свідчення про несправність коробки перемикання передач.
Знаючи ці рекомендації, ви зможете використовувати їх на практиці й придбати б/в трактор з мінімальною часткою ризику. Але тут проблема в іншому: далеко не завжди є можливість самому приїхати та оцінити зовні, технічний стан спецтехніки. Покладатися в цьому питанні на запевнення продавця або вдаватися до послуг сторонніх фахівців не варіант. Як купити б/в трактор, якщо ви не можете його оглянути особисто?
Вибираємо трактор Б/У із продажу «Гідромаркет»
Якщо ви хочете придбати трактор, але не готові ризикувати, звертайтеся за покупкою в компанію Гідромаркет. У каталозі товарів представлена техніка з Європи після капітального ремонту. Перш ніж надійти у продаж усі машини проходять комплексну діагностику. Усі виявлені несправності, навіть найменші усуваються. На такі трактори надаються офіційні гарантії терміном на рік. Тобто ви можете бути впевнені в їх відмінному технічному стані. Також не можна забувати про те, що вживана техніка з Європи наділена поряд більш ніж вагомих переваг порівняно з вживаними тракторами з внутрішнього ринку України:
- в Європі машини експлуатуються в умовах, регламентованих виробником: не перевищуються допустимі навантаження, години роботи та ін.;
- регулярне проходження технічного обслуговування: також виконується на підставі рекомендацій виробника, що суворо дотримуються як термінів, так і обсягів робіт;
- використання якісних витратних матеріалів та палива, що позитивно позначається на технічному стані вузлів та агрегатів;
- на ринку Європи високою популярністю користується спецтехніка виключно провідних світових брендів: Джон Дір, Нью Холланд, Клаас, Кейс та ін.
- європейські фермери продають трактори не тому, що вони зламані, тому що просто хочуть замінити модель попереднього покоління на нову.
Все це дозволяє з упевненістю стверджувати, що б/в трактори з каталогу «Hydromarket» повною мірою виправдають ваші очікування щодо технічного стану, надійності та довговічності служби, але виявляться більш ніж доступними за ціною.
- Переробка сміття в Україні: питання, яке потребує комплексного підходуАктуальна проблема переробки сміття в Україні, показники у цифрах по нашій країні та країнах Європи, що підтверджують її серйозність. Знайомство з основними різновидами ресайклінгу, а також видами відходів, що подаються на переробку. Продукти, які можна отримати на виході шляхом утилізації відходів. Основні різновиди обладнання, яке може використовуватися на сміттєпереробних підприємствах, принцип їх влаштування, дії та види вихідної сировини.
- Вибираємо лебідку на трактор правильноЗнайомство з тракторними лебідками, їх основними різновидами, призначенням. Опис трелювальних лебідок та особливості їх використання у лісозаготівельній галузі, залежність місця встановлення на техніці від виду робіт, для яких вони призначаються. Тракторні лебідки, які стануть незамінним рішенням під час експлуатації техніки у поганих дорожніх умовах, на нестабільних ґрунтах, пересіченій місцевості. Опис основних видів, залежно від типу приводу. Рекомендації щодо вибору.