Зернозбиральна техніка
- П23010
- КЗС-9100Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- СНШ-60
- PHM-2Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- PHM-PROЦіну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- PHM-STARЦіну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- H5111Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- H4350Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- H4200Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- SKIF 310
- SKIF - 280
- КЗС-9-1
- 64219
- 77820
- 87839
- 9120
- BP 2100Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- BPMK 2100Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- EPD 540Ціну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- AR4BXЦіну уточнюйтеПід замовлення+380 (67) 450-92-03Київстар
- 8040
- 930
- 7440
Продаж зернозбиральних машин: найкращі пропозиції від Гідромаркет
Зернозбиральна техніка суттєво спростила ведення сільського господарства та зробила його ефективнішим. Якщо говорити про ручну працю і використання найпростіших агрегатів, то вони вимагали високих витрат трудових ресурсів і часу, а їхня ефективність залишала бажати кращого, оскільки мали місце суттєві втрати врожаю.
Перша машина, яка приблизно нагадувала сучасний комбайн, була запатентована у 1828 році. Нові варіанти сільськогосподарської техніки з'являлися, як гриби після дощу, але найуспішнішою стала конструкція Петерсона, побудована в 1875 році.
Зернозбиральні комбайни від інтернет-магазину «Hydromarket»
Комбайн є складною машиною, яка поєднує в собі кілька більш простих агрегатів - косарку, молотилки віялку. Завдяки злагодженій роботі всіх вузлів та деталей, техніка здатна послідовно та безперервно виконувати кілька операцій:
- зрізати рослини та подавати їх у молотильний апарат;
- вибивати зерно з колосків;
- очищати врожай від полови, насіння бур'янів та іншого сміття;
- накопичувати очищені зерна в бункері, а потім спорожняти місткість механічним шляхом на борт вантажівки або трактора, що розстелений на землі тент.
Комбайн може комплектуватися додатковим навісним обладнанням, за допомогою якого він легко адаптується для збирання різних зернових культур – сої, пшениці, рису, гречки, кукурудзи, волоті. Ці пристрої можна придбати окремо від самохідної техніки, щоб зробити її більш універсальною та функціональною.
Сучасна зернозбиральна техніка, ціна якої залежить від багатьох факторів, не тільки забезпечує збереження врожаю, але й піклується про комфорт оператора. Просторі кабіни з повним оглядом оснащуються зручним сидінням, кольоровим монітором, шумоізоляцією, потужною системою охолодження та різними датчиками, які полегшують керування та звітність.
Жниварки для зернозбиральної техніки, доступної в «Гідромаркеті»
Для збирання врожаю зернових культур комбайн використовує спеціальний агрегат – жниварку. Вона призначена для зрізання рослин та переміщення їх у молотилку (при прямому методі збирання) або для укладання скошеної маси на валки (при роздільному методі). Також існують жниварки, що дозволяють збирати зерно на корені рослини, не зрізаючи стебла.
Жниварка класична буває двох видів:
- платформною – застосовується лише для скошування рослин;
- шнековий – такий варіант підходить для прямого та роздільного методу збирання врожаю.
При роботі шнекової жниварки безпосередньо не використовуються мотовило та ріжучий апарат, зате задіяні похила камера та шнек, встановлюється підбирач. Для функціонування шнекового агрегату при роздільному способі збирання задіють ріжучий апарат і мотовило, монтують стрічковий транспортер з планками, який переміщує масу, що скошується, до викидного вікна і укладає її у валки.
Ріжучий апарат складається з нерухомих пальців зі сталі або чавуну та рухомих пластин, що становлять ніж. Він виконує зворотно-поступальні кроки, при цьому зрізує рослини за принципом ножиць. Мотовило служить для підведення стебел рослин до ріжучої кромки ножа, утримання їх дома до завершення операції та просування маси вглиб платформи. При прямому обмолоті агрегат опускається нижче і висувається вперед.
Вибираємо зернозбиральну техніку у «Hydromarket»
На вітрині нашої компанії представлений величезний вибір різних зернозбиральних машин та комплектуючих до них. Щоб вибрати оптимальну модель, варто визначитися з видом сільськогосподарських культур, які оброблятимуться комбайном, з технічними параметрами машин (потужність, прохідність, умови роботи, об'єм бункера тощо). Усе це впливає вартість виробів та його обслуговування.
Стан також важливий параметр, адже машини можуть бути новими та вживаними. Перший варіант краще, оскільки техніка знаходиться на гарантійному обслуговуванні, у неї немає зношених деталей, вона має вищий ККД і витрата ресурсів. Але вона обходиться дуже дорого, що не всім по кишені. У нас представлена зернозбиральна техніка нова (і ціна на неї відповідна), а також більш бюджетні б/в моделі у відмінному стані.
Виробник техніки відповідає за її надійність, довговічність, ремонтопридатність. Продукція відомих і закордонних брендів завжди коштує дорожче товарів вітчизняних компаній, але при цьому вона має вищий сервіс, тривалішу гарантію. Вибираючи імпортні вироби, варто врахувати, чи легко купити запчастини на зернозбиральну техніку в Україні, щоб уникнути простою та інших неприємних сюрпризів у розпал сезону.
Переваги співпраці з нашою компанією
Компанія «Гідромаркет» є офіційним представником багатьох відомих брендів, пропонуючи повний модельний ряд їхньої продукції за максимально вигідною ціною. Це нова і уживана техніка, що пройшла ремонт і техогляд, тому придатна до подальшої експлуатації. Обслуговування комбайнів, жниварок та інших агрегатів виконується на сертифікованих СТО, що входять до складу нашої компанії.
Звертайтеся за допомогою до наших консультантів, які завжди готові допомогти визначитись із вибором оптимальної моделі. Поспілкуватися з ними можна телефоном або онлайн чаті на нашому сайті.