Які бувають види автоцистерн?
Автоцистерна – це транспортний засіб, який обладнано цистерною. Застосовується для того, щоб перевозити промислові наливні вантажі, і навіть вантажі класів ADR, що означає «небезпечні» - битумовоз, нефтевоз, бензовоз, мазутовоз, кислотовоз, газовоз і цементовоз; а так само харчові вантажі – зерновоз, муковоз, молоковози, водовози і комбикормовозы. У цій статті ми детально поговоримо про кожного.
Які бувають види
І так, почнемо з харчових автоцистерн. Їх основне призначення, як не складно здогадатися – це вантажна перевезення рідини для харчового використання, а до того ж води і продукти харчування. Як було зазначено вище, розрізняється декілька видів таких цистерн. Комбікормовоз – це автомобільна цистерна для того, щоб перевозити сипучі продукти такі, як зерно, борошно і сам же комбікорм. Цей вид вважається дуже важливим не тільки для виробників комбікормів, а саме в роботі, але і для самих споживачів сипучих продуктів. Обсяг такого обладнання складає близько 15-80 м3.
Молоковоз – це спеціальна автоцистерна, яку використовують для того, щоб транспортувати молочні продукти з ферм спеціальні підприємства переробки. У таких машин є цілий список технічних особливостей, які і дозволяють забезпечити найбільшу ефективність. До однієї з багатьох особливостей відноситься гігієнічна норма на покритті автомобіля. І система промивання в конструкції – це одне з найбільш обов'язкових вимог у всіх європейських країнах.
Автозерновоз – необхідний для того, щоб перевозити зерно і солод.
Автомуковоз – цистерна для перевезення борошна, обсяг якого становить 15-80 м3.
Тепер ви знаєте докладно про кожному вигляді харчових цистерн. Настав час і для промислових. Бензовоз – використовується для того, щоб перевозити світлі нафтопродукти, а так само бензин. Виготовляється він із матеріалів, таких як сталь та алюмінієвий сплав. Основною вимогою є дихальний клапан, кришка заливної горловини і запірні елементи. Крім цього, може бути оснащений: насосом, лічильником і системою нижнього затоки.
Бітумовоз – призначений для того, щоб перевозити темні нафтопродукти, нафта, мазут і безпосередньо сам бітум. Випускається, як правило, у вигляді напівпричепа. Для його виробництва використовуються спеціальні матеріали, які дозволяють перевозити бітум, температура якого досягає 230 З. Що стосується обсягу, то – 20-38 м3.
Хімічні цистерни – ще по-іншому називають «кислотовозы». У них перевозять хімічні речовини. І у них так само є свої особливі вимоги, яким з великою серйозністю потрібно слідувати.
Мазутовоз – автоцистерна з дуже вузькою спеціалізацією. Його використовують для того, щоб перевозити мазут і речовини, які розігріваються до температури не вище 80 З. 20-38 м3 – є обсяг.
Нафтовоз – зроблений під виглядом напівпричепа. З його допомогою транспортують нафту і теж речовини, які розігріваються до температури не вище 80 З. І обсяг такого ж, як і у мазутовоза.
Останнім залишився цементовоз, що потрібен для перевезення цементу з наливним способом, і до того ж для інших сипучих матеріалів. Обсяг – 20-35 м3.
Купити автоцистерну в Україні ви можете у нас в «Гідромаркет».
- Спеціалізована виставка ДорТехЕкспо 15-17 жовтня 2024 р.Не пропустіть унікальну можливість! Компанія «Гідромаркет» приймає участь у спеціалізованій виставці ДорТехЕкспо 15-17 жовтня 2024 р.
- XXII Міжнародний Промисловий ФорумПовідомляємо, що компанія «Гідромаркет» приймає участь у виставці Міжнародний Промисловий Форум 28-30 травня 2024 р.