
Відправка з 23 квітня 2026220 680 ₴
Компресор Bekomsan (Бекомсан) Esinti 102 - двоциліндровий, без електродвигуна, на рамі. Застосовується для транспортування та вивантаження сипких сумішей, в основному в цементовозах та муковозах.
Esinti 102 — наступник багаторічних традицій якості Bekomsan. У ньому збільшений діаметр поршнів, в порівнянні з Esinti 72, циліндри розташовані V-образно і їхня кількість менша - всього два.
Така будова компресора дозволила досягти зростання продуктивності на 30% порівняно з іншими, аналогічними за параметрами компресорами. Компресор Esinti 102 коштує дещо дорожче Esinti 72, проте власник компресора зможе економити гроші на розвантаженні автоцистерни. на цю процедуру йтиме вдвічі менше часу. 2 тонни цементу за хвилину може перекачати компресор Esinti 102, проти 1 тонни за хвилину у молодшої моделі.
| МОДЕЛЬ | Esinti 102 |
|---|---|
| Ємність | 10200 л/хв. |
| Тиск | 2 бари – 3,5 бара |
| Двигун | без двигуна |
| Розміри | 1150 х 1630 х 780 мм |
| Маса | 400 кг |
Купити компресор Bekomsan у Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekomsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 355 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Бренд | Bekomsan |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Лавриненкова Анастасія |