



Відправка з 23 квітня 2026від 596 580 ₴
Застосування автономних приводів значно розширює варіанти використання компресорів Bekomsan.
Bekomsan Esinti 72-D&diesel найдоступніший варіант для розвантаження цементу із застосуванням дизельного двигуна. Будь-який інший працюючий варіант обійдеться в 2-3 рази дорожче. Насамперед це продиктовано політикою заводу Bekomsan берегти гроші клієнта, але дати можливість отримати якісний продукт. Дизельні двигуни, якими комплектуються станції Bekomsan Esinti 72 diesel — це німецькі дизельні двигуни Deutz, що пройшли капітальний ремонт, отримали друге життя. Маючи колосальний запас міцності та відновлений ресурс, двигуни запропоновані заводом лише у третину вартості нового двигуна.
| МОДЕЛЬ | Esinti 72-D |
| Ємність | 10200 л/хв. |
| Тиск | 2 бари – 3,5 бара |
| Двигун | Дизель Deutz F4L 912 |
| Розміри | 1150 х 2230 х 1118 мм |
| Маса | 800 кг |
Купити компресор Bekomsan у Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekomsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 740 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1118 мм |
| Довжина | 2230 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Лавриненкова Анастасія |
| Бренд | Bekomsan |