


Відправка з 03 травня 2026Ціну уточнюйте
Компактна системна машина є однорядною машиною з одним зважуванням і одним пресом для пакування силосу, м'якоті та дрібно подрібненого корму.
Подаючий бункер можна відкривати та закривати за допомогою гідравлічної системи.
Висота конвеєрної стрічки, яка є пристроєм машини, регулюється на 30 см, і можна використовувати пакети бажаної висоти від 80 см до 110 см. Дана конструкція є пересувною та комбінованою машиною і має одноточковий привід трактора.
Машина управляється з РК-панелі за допомогою корисного меню. Має швидке встановлення та налаштування за допомогою готових монтажних аксесуарів.
| Завантажувальний бункер з конвеєром 1 | 2x2,5 млн. тонн |
| Завантажувальний бункер з конвеєром 2 | 4 метри |
| Заповнення горла | стандарт |
| Ваги | Loasell |
| Клейка стрічка | 50х3,5 см |
| Вакуумний аспіратор | 1,3 кВт |
| Прес для стиснення | 400 кг |
| Склеювання губки | 700 см |
| Компресор | 400 коней |
| Колесо | 2 шт |
| Довжина | 10,50 м |
| Висота | 3,50 м |
| Ширина | 2,50 м |
| Потрібна потужність | 16кВт |
| Допуск зважування | +/- 2% |
Купити пакувальну лінію в Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Лавриненкова Анастасія |