Ціну уточнюйте
Солом'яний Дробарка, Tongda Fertilizer Machine
Виробнича потужність: модель 9ZT-12C, 4-25 тонн на годину
Застосовувані матеріали: солома
Область застосування: застосовується до сировини (солома кукурудзи, солома пшениці, солома бавовни, лушпиння рису, шкаралупа арахісу, ядро кукурудзи, гілка, листя та листя, особливо в сировину).
Характеристики продуктивності
Машина має продуманую конструкцію, якість виготовлення надійне, а також його переваги полягають в простій структурі, зручність експлуатації, невеликому обсязі, невеликої площі, економії робочої сили та електроенергії.
Повністю автоматичне управління електронагрівальним пристроєм дозволяє довільно регулювати вологість матеріалу в сухому стані, забезпечуючи стабільність формування матеріалу і підвищуючи ефективність роботи.
Основні частини виготовляються з зносостійкого матеріалу завдяки спеціальній обробці, тому вона може безперервно працювати і долговечена.
Ця машина підходить для всіх видів біологічної сировини, таких як кукурудзяна солома, пшенична солома, ватяна паличка, солома, гілки, листя, тирсу і т. д.
Принцип роботи
Машина для подрібнення соломи може бути оснащена двигуном, дизельним двигуном або трактором потужністю 30-50 кінських сил. Основний двигун складається з подаючого механізму, ріжучого механізму, метальної механізму, трансмісійного механізму, механізму ходьби, захисного пристрою і стійки. Він має характеристики розумною структури, зручного переміщення, автоматичної подачі і безпеки.
- Ми продаємо тільки НОВЕ устаткування вищої якості китайського виробництва.
- Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати обладнання саме для вас.
- Здійснюємо доставку у будь-яке місто України. Також відправимо Вам товар в Європу та інші країни.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Без бренда |
Країна виробник | Китай |
Гарантійний термін | 12 міс |
Користувацькі характеристики | |
Стан | Новий |