-8%








225 350 ₴
207 360 ₴
Створений для різноманітних застосувань, цей гідроциліндр з діаметром 169 мм і 5 штоками може піднімати до 34 тонн, досягаючи загального ходу 9530 мм. З максимальним робочим тиском 150 бар цей гідроциліндр від Hyva може піднімати великі навантаження, що, в свою чергу, дозволяє використовувати більш компактні гідроциліндри на вантажівках, економлячи місце та вагу. Циліндр підйому кузова FC A169-5-09530-000-K0486 з серії Alpha в основному використовується у поєднанні з прямим з'єднанням корпусу та цапфовим типом з'єднання.


Серія гідроциліндрів Hyva Alpha з робочим тиском до 150 бар забезпечує оптимальну продуктивність завдяки зменшенню ваги, збільшенню швидкості опрокидування та необхідній стійкості.
| Артикул | 70526910 |
| Опис | FC A169-5-09530-000-K0486 |
| Ефективний діаметр | 169 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 9530 мм |
| Вантажопідйомність | 26-34 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 150 бар |
| Робочий об'єм | 131 л |
| Загальний об'єм | 142 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок опрокидування) | 245 кН |
| Максимальний розхід з клапаном¹ | 190 л/хв |
| Максимальний розхід без клапана¹ | 137 л/хв |
| Максимальний розхід з клапаном¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальний розхід без клапана¹ при температурі нижче -20°C | 96 л/хв |
| Час опрокидування з клапаном¹ | 41 сек |
| Час опрокидування без клапана¹ | 57 сек |
| Час опрокидування з клапаном¹ при температурі нижче -20°C | 59 сек |
| Час опрокидування без клапана¹ при температурі нижче -20°C | 81 сек |
| Допустимий час опускання | 41 сек |
| Вага | 417 кг |
| Хромування (HC) | ні |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70526910 |
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Модель циліндра | з зовнішнім кожухом |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Сумісність з моделлю | C81 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія товарів | Гідроциліндри |
| Вага (кг) | 417 |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальна вантажність | 34 т |
| Максимальний тиск (бар) | 150 |
| Наявність на складі | Є в наявності |
| Загальний хід, мм | 9530 |
| Об'єм (л) | 131 |
| Серія | FC |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |